Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:55 | Europe/Rome

Č. 14 motorových vozidiel

Loto 9

dražba n.33271

Prevozi > Automobili

  • Č. 14 motorových vozidiel 1
  • Č. 14 motorových vozidiel 2
  • Č. 14 motorových vozidiel 3
  • Č. 14 motorových vozidiel 4
  • Č. 14 motorových vozidiel 5
  • Č. 14 motorových vozidiel 6
  • + fotografia
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v skladových priestoroch majetku ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise položiek v aukcii sa môžu meniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného majetku.
  • Opis

Lotto motorových vozidiel mimo prevádzky a v stave opustenia. Odvoz: manipulácia s majetkom je na ťarchu vydražiteľa a musí prebiehať v súlade s bezpečnostnými predpismi. Na ťarchu vydražiteľa je aj premiestnenie majetku, ktorý nie je zahrnutý v lotte, v prípade, že by bránil prístupu na vyzdvihnutie. Záchranná doložka: Predaj sa chápe ako v celku a nie podľa miery. Odporúča sa obhliadka. Tovar sa predáva s doložkou „videné a kúpené“, prípadné nezrovnalosti, škody, dokumentácia a/alebo ďalšie nároky vyplývajúce z kvality tovaru nemôžu byť predmetom reklamácie. 

Úplný zoznam v prílohe

  • Prílohy (1)

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 250,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 1.000,00

Dodatni stroški upravljanja € 60,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626283
3079ff45-a7a5-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563432
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481016
Descrizione (IT)N. 14 Automezzi - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481016
Codice9
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195599
    Descrizione (IT)Lotto di automezzi in disuso e stato d'abbandono. Asporto: la movimentazione dei beni resta a carico dell'aggiudicatario e dovrà avvenire rispettando le norme di sicurezza. Resta a carico dell'aggiudicatario, anche la movimentazione di beni non inclusi nel lotto, nel caso in cui dovessero ostruire l'accesso per il ritiro. Clausola di salvaguardia: La vendita è da intendersi in blocco e non a misura. Si consiglia la visione. I beni sono venduti con la clausola "visto e piaciuto" eventuali difformità, danni, documentazione e/o altre contezioni dovute dalla qualità dei beni, non potranno essere oggetto di contestazione.      Lista Completa in allegato
    Primo Identificativo3195599
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base3.300,00
Offerta Minima3.300,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?