Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:29 | Europe/Rome

Zariadenia na údržbu prevádzok
Autá Volvo, FIAT, Lancia a Ford

dražba n. 33271

Okrožno sodišče Siracusa - Sodna dražba n. 1/2026
Predaj n.2

Melilli (SR) - Italy

prijava od Wed 09 September 2026 ure 15:30
Zariadenia na údržbu prevádzok - Autá Volvo, FIAT, Lancia a Ford - Likvidácia súdnou cestou 1/2026 - Okresný súd Siracusa - Predaj 2
Zariadenia na údržbu prevádzok - Autá Volvo, FIAT, Lancia a Ford - Likvidácia súdnou cestou 1/2026 - Okresný súd Siracusa - Predaj 2
Zariadenia na údržbu prevádzok - Autá Volvo, FIAT, Lancia a Ford - Likvidácia súdnou cestou 1/2026 - Okresný súd Siracusa - Predaj 2
120 Licitacije
Zníženie -25%
Wed 09/09/2026 ure 15:30
Thu 24/09/2026 ure 15:30
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v skladových priestoroch majetku ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise položiek v aukcii sa môžu meniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného majetku.
  • Opis

Zariadenia na údržbu prevádzok - Autá Volvo, FIAT, Lancia a Ford

Likvidácia súdnou cestou 1/2026 - Okresný súd Siracusa


Je možné predkladať ponuky aj na Kompletný balík (Lotto 0), ktorý zahŕňa všetky položky v aukcii.

Konanie nie je registrované v systéme VIES. DPH bude preto splatná aj pre nadobúdateľov z členských štátov EÚ.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty položiek

Položky sa predávajú videné a schválené v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626283
3079ff45-a7a5-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563432
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481016
Descrizione (IT)N. 14 Automezzi - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481016
Codice9
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195599
    Descrizione (IT)Lotto di automezzi in disuso e stato d'abbandono. Asporto: la movimentazione dei beni resta a carico dell'aggiudicatario e dovrà avvenire rispettando le norme di sicurezza. Resta a carico dell'aggiudicatario, anche la movimentazione di beni non inclusi nel lotto, nel caso in cui dovessero ostruire l'accesso per il ritiro. Clausola di salvaguardia: La vendita è da intendersi in blocco e non a misura. Si consiglia la visione. I beni sono venduti con la clausola "visto e piaciuto" eventuali difformità, danni, documentazione e/o altre contezioni dovute dalla qualità dei beni, non potranno essere oggetto di contestazione.      Lista Completa in allegato
    Primo Identificativo3195599
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base3.300,00
Offerta Minima3.300,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Izbriši vse filtre
Volvo V50

Prevozi

Volvo V50

Loto 2|dražba 33271

Loterijski list
1.500,00

Melilli (SR) - Italy

Lancia Delta

Prevozi

Lancia Delta

Loto 3|dražba 33271

Loterijski list
1.125,00

Melilli (SR) - Italy

Ford Fiesta

Prevozi

Ford Fiesta

Loto 4|dražba 33271

Loterijski list
375,00

Melilli (SR) - Italy

FIAT Punto

Prevozi

FIAT Punto

Loto 5|dražba 33271

Loterijski list
375,00

Melilli (SR) - Italy

Ford Transit

Prevozi

Ford Transit

Loto 6|dražba 33271

Loterijski list
525,00

Melilli (SR) - Italy

FIAT Panda

Prevozi

FIAT Panda

Loto 7|dražba 33271

Loterijski list
375,00

Melilli (SR) - Italy

Dodávka Ford Transit

Prevozi

Dodávka Ford Transit

Loto 8|dražba 33271

Loterijski list
825,00

Melilli (SR) - Italy

Č. 14 motorových vozidiel

Prevozi

Konštrukcie zdvíhacieho zariadenia Sandotel a 2 námorné kontajnery 40’

Logistika

Circomatica Sas S7

Mechanika

Circomatica Sas S7

Loto 14|dražba 33271

Loterijski list
4.500,00

Melilli (SR) - Italy

Circomatica Sas S7

Mechanika

Circomatica Sas S7

Loto 15|dražba 33271

Loterijski list
4.500,00

Melilli (SR) - Italy

Circomatica a námorný kontajner - A

Mechanika

Circomatica a námorný kontajner - B

Mechanika

Circomatica a námorný kontajner - C

Mechanika

Circomatica a námorný kontajner - D

Mechanika

Circomatica a námorný kontajner - E

Mechanika

Č. 5 košov na zdvíhanie osôb käufer befahrtechnik Europa 2000K

Logistika

Zdvíhacie zariadenie na plechy Misia XM732NS

Logistika

Zdvíhacie zariadenie na plechy Misia XM732NS

Logistika

Zdvihák na plechy Misia XM732NS

Logistika

Elektrický kladkostroj Misia

Logistika

Elektrický kladkostroj Misia

Logistika

Elektrický kladkostroj Misia

Logistika

Elektrický kladkostroj Misia

Logistika

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?