Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:55 | Europe/Rome

FIAT Punto

Loto 5

dražba n.33271

Prevozi > Automobili

  • FIAT Punto 1
  • FIAT Punto 2
  • FIAT Punto 3
  • FIAT Punto 4
  • FIAT Punto 5
  • FIAT Punto 6
  • + fotografia
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v skladových priestoroch majetku ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise položiek v aukcii sa môžu meniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného majetku.
  • Opis

Motorové vozidlo Fiat Punto, rok 2008, 1248 cm³, 51 kW, naftový pohon. Posledná technická kontrola 21/12/2020 217 053 km - ref. 528

S digitálnym osvedčením o evidencii vozidla (CDP) a technickým preukazom
Vozidlo je v slušnom stave, predpokladá sa potreba bežnej údržby.
Nebolo možné overiť počet najazdených kilometrov a správne fungovanie z dôvodu batérie.

Pre ďalšie informácie si pozrite priložený technický preukaz vozidla

Rok: 2008

Značka: FIAT

Model: Punto

  • Prílohy (1)

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 50,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 1.000,00

Dodatni stroški upravljanja € 60,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626298
32ac170e-a7a4-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563445
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481002
Descrizione (IT)FIAT Punto - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481002
Codice5
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195595
    Descrizione (IT)Autovettura Fiat Punto, anno 2008, 1248 cc, 51 kw, alimentazione a gasolio. Ultima revisione 21/12/2020 217.053 km - rif. 528  Con CDP digitale e libretto Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria.  Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195595
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?