Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:55 | Europe/Rome

Ford Fiesta

Loto 4

dražba n.33271

Prevozi > Automobili

  • Ford Fiesta 1
  • Ford Fiesta 2
  • Ford Fiesta 3
  • Ford Fiesta 4
  • Ford Fiesta 5
  • Ford Fiesta 6
  • + fotografia
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v skladových priestoroch majetku ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise položiek v aukcii sa môžu meniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného majetku.
  • Opis

Motorové vozidlo Ford Fiesta, rok 2004, 1399 cm³, 50 kW, naftový pohon. Posledná technická kontrola 15/5/20, 242 214 km - ref. 537
S digitálnym osvedčením o vlastníctve (CDP) a bez technického preukazu
Vozidlo je v primeranom stave, predpokladá sa potreba bežnej údržby.
Nebolo možné overiť počet najazdených kilometrov a správne fungovanie z dôvodu batérie.

Pre ďalšie informácie si pozrite priložený technický preukaz vozidla

Rok: 2004

Značka: Ford

Model: Fiesta

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 50,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 1.000,00

Dodatni stroški upravljanja € 60,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626297
f6fbf0a1-a7a3-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563423
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481014
Descrizione (IT)Ford Fiesta - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481014
Codice4
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195575
    Descrizione (IT)Autovettura Ford Fiesta, anno 2004, 1399cc, 50 kw alimentazione a gasolio. Ultima revisione 15/5/20 242.214 km - rif. 537 Con CDP digitale e Privo di libretto Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria.  Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195575
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?