Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 21:55 | Europe/Rome

Furgon Ford Transit

Lot 8

Licitare n.33271

Transporturi > Furgoni

  • Furgon Ford Transit 1
  • Furgon Ford Transit 2
  • Furgon Ford Transit 3
  • Furgon Ford Transit 4
  • Furgon Ford Transit 5
  • Furgon Ford Transit 6
  • + fotografie
Atenție
Din cauza furturilor survenite în spațiile de depozitare a bunurilor puse în vânzare în cadrul acestei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Furgon Ford Transit - db796sy, an 2006, alimentare motorină, sarcină utilă 500 kg, 1753 cc, 66 kW. Ultima revizie 17/03/2021 285.573 km - ref. 545
Cu CDP și talon
Vehiculul se prezintă în condiții satisfăcătoare, se presupune că are nevoie de întreținere periodică.
Nu a fost posibilă verificarea kilometrilor și a funcționării corecte, din cauza bateriei descărcate.

Pentru informații suplimentare consultați talonul de circulație anexat

An: 2006

Marcă: Ford

Model: Transit

  • Atașamente (1)

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 50,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 1.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 60,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626304
ecf3786a-a7a4-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563454
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481031
Descrizione (IT)Furgone Ford Transit - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481031
Codice8
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195626
    Descrizione (IT)Furgone Ford transit - db796sy, anno 2006, alimentazione a gasolio, portata 500 kg, 1753 cc, 66 kw. Ultima revisione 17/03/2021 285.573 km - rif. 545 Con CDP e libretto Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria scarica.   Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195626
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOMEZZI COMMERCIALI
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base825,00
Offerta Minima825,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?