Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 21:55 | Europe/Rome

FIAT Panda

Lot 7

Licitare n.33271

Transporturi > Automobile

  • FIAT Panda 1
  • FIAT Panda 2
  • FIAT Panda 3
  • FIAT Panda 4
  • FIAT Panda 5
  • FIAT Panda 6
  • + fotografie
Atenție
Din cauza furturilor survenite în spațiile de depozitare a bunurilor puse în vânzare în cadrul acestei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Autoturism Fiat Panda, an 2008, 1248 cc, 51 kW, alimentare motorină. Ultima revizie 17/12/2020 142.429 km.
Cu CDP și talon - ref. 543
Vehiculul se prezintă în condiții acceptabile, se presupune că necesită întreținere obișnuită.
Nu a fost posibilă verificarea kilometrajului și a funcționării corecte, din cauza bateriei descărcate.

Pentru informații suplimentare, consultați certificatul de înmatriculare atașat

An: 2008

Marcă: FIAT

Model: Panda

  • Atașamente (1)

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 50,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 1.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 60,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626301
b4c0b866-a7a4-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563449
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481029
Descrizione (IT)FIAT Panda - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481029
Codice7
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195623
    Descrizione (IT)Autovettura Fiat Panda, anno 2008, 1248 cc, 51 kw, alimentazione a gasolio. Ultima Revisione 17/12/2020 142.429 km. Con CDP e libretto - rif. 543 Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria scarica.  Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195623
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?