Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 21:55 | Europe/Rome

Ford Transit

Lot 6

Licitare n.33271

Transporturi > Automobile

  • Ford Transit 1
  • Ford Transit 2
  • Ford Transit 3
  • Ford Transit 4
  • Ford Transit 5
  • Ford Transit 6
  • + fotografie
Atenție
Din cauza furturilor survenite în spațiile de depozitare a bunurilor puse în vânzare în cadrul acestei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Autovehicul cu 9 locuri, Ford Transit - dt303lm, anul 2009, 2198 cc, 103 kW, alimentare cu motorină. Ultima revizie 3/5/2018, fără indicarea kilometrajului - ref. 540
Cu CDP și talon.
Vehiculul se prezintă în stare acceptabilă, se presupune că necesită lucrări de întreținere curentă și capitală, având în vedere unele piese ale motorului depozitate în partea din spate a vehiculului.
Nu a fost posibilă verificarea kilometrajului și a funcționării corecte, din cauza bateriei descărcate.

Pentru informații suplimentare, consultați talonul de circulație atașat.

An: 2009

Marcă: Ford

Model: Transit

  • Atașamente (1)

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 50,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 1.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 60,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626281
7fa34e6b-a7a4-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563447
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481005
Descrizione (IT)Ford Transit - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2481005
Codice6
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195617
    Descrizione (IT)Autovettura a 9 posti , Ford transit - dt303lm, anno 2009, 2198 cc, 103 kw, alimentazione a gasolio. Ultima Revisione 3/5/2018 priva di chilometraggio - rif. 540 Con CDP e libretto. Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria e straordinaria, in considerazioni di alcuni pezzi del motore riposti nella parte retrostante del mezzo. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria scarica.  Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195617
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base525,00
Offerta Minima525,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?