Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Tue 01/09/2026 ure 18:52 | Europe/Rome

Výroba športového oblečenia
Stroje a zariadenia

dražba n. 33209

Okrožno sodišče Padova - Sodna dražba n. 66/2024

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

prijava od Wed 02 September 2026 ure 15:00
Výroba športového oblečenia - Stroje a zariadenia - Súdna likvidácia č. 66/2024 - Okresný súd Padova
Výroba športového oblečenia - Stroje a zariadenia - Súdna likvidácia č. 66/2024 - Okresný súd Padova
Výroba športového oblečenia - Stroje a zariadenia - Súdna likvidácia č. 66/2024 - Okresný súd Padova
27 Licitacije
Wed 02/09/2026 ure 15:00
Fri 02/10/2026 ure 15:00
  • Opis

Výroba športového oblečenia - Stroje a zariadenia

Súdna likvidácia č. 66/2024 - Okresný súd Padova

Na predaj sú stroje a zariadenia na výrobu športového oblečenia, ako sú plottre na potlač textílií, rezacie a šijacie stroje, ako aj skladové zásoby športového oblečenia a kancelárska elektronika


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný Lót (Lót 0), ktorý zahŕňa všetky lót y v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lótov

Lóty sa predávajú videné a schválené v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4624600
647d2b46-a54f-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1014465
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0280600097
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PADOVA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura66
Anno Procedura2024
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5558813
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479509
Descrizione (IT)Produzione abbigliamento sportivo - Macchinari e attrezzature - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33209
Primo Identificativo2479509
Codice33209
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneSanta Maria di Sala
ProvinciaVenezia
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193853
    Descrizione (IT)Produzione abbigliamento sportivo - Macchinari e attrezzature
    Primo Identificativo3193853
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINARI PER L'INDUSTRIA TESSILE, LAVORAZIONE PELLI E CALZATURE
    Indirizzo-
    ComuneSanta Maria di Sala
    ProvinciaVenezia
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneSanta Maria di Sala
    ProvinciaVenezia
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraFri 02 October 2026 ure 15:022026-10-02T15:02:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base60.228,00
Offerta Minima60.228,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteFri 02 October 2026 ure 15:002026-10-02T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione31/08/20262026-08-31
  • Izbriši vse filtre
Športové oblečenie - Približne 1600 kusov

Oblačila

Spotrebný materiál, príslušenstvo a vystrihnuté textilné diely

Oblačila

Plotter na tlač textílií Epson SureColor F9400H

Typografia a tlač

Tlačový ploter Mimaki, rezačka Summa a náhradné diely

Typografia a tlač

Stroj na rezanie a tepelné zváranie Framis NOSO 3000

Oblačila

Lisovací stroj Monti 802 a 2 ks ručných horúcich lisov

Oblačila

Lisy Monti 200-3 a 2 ručných lisov

Oblačila

Lisy Monti 200-3 a 2 ručných lisov

Loto 7|dražba 33209

Loterijski list
2.610,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Č. 4 šijacie stroje a vybavenie

Oblačila

Č. 4 šijacie stroje a vybavenie

Loto 8|dražba 33209

Loterijski list
1.955,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Č. 5 šijacích strojov a č. 2 stolové lampy

Oblačila

Č. 5 coverstitch šijacích strojov

Oblačila

Č. 5 coverstitch šijacích strojov

Loto 10|dražba 33209

Loterijski list
1.800,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Č. 4 šijacie stroje, stôl a lampa

Oblačila

Č. 4 šijacie stroje, stôl a lampa

Loto 11|dražba 33209

Loterijski list
1.755,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Č. 11 stolov/pracovných lavíc

Oblačila

Č. 11 stolov/pracovných lavíc

Loto 12|dražba 33209

Loterijski list
1.085,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Č. 4 ručné elektrické nožnice na strihanie textílií

Oblačila

Kompresor a zásobník

Rôzne

Kompresor a zásobník

Loto 14|dražba 33209

Loterijski list
900,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Simulátor bicykla Retul Muve

Prevozi

Simulátor bicykla Retul Muve

Loto 15|dražba 33209

Loterijski list
2.000,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Súbor regálov a stojanov

Logistika

Súbor regálov a stojanov

Loto 16|dražba 33209

Loterijski list
1.550,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Stoly, pojazdné pracovné stolíky a lampy

Oblačila

Kancelárska elektronika

Nábytok a kancelária

Kancelárska elektronika

Loto 18|dražba 33209

Loterijski list
698,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Klimatizácia, domáce spotrebiče, varné dosky a vykurovanie

Rôzne

Zariadenie domácnosti, doplnky a rôzne príslušenstvo

Nábytok a kancelária

Vozíky, náradie a rôzne vybavenie

Rôzne

Vozíky, náradie a rôzne vybavenie

Loto 21|dražba 33209

Loterijski list
651,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Kompozícia dreveného nábytku a skriniek z laminátu

Nábytok a kancelária

Rôzne zariadenia a vybavenie

Rôzne

Rôzne zariadenia a vybavenie

Loto 23|dražba 33209

Loterijski list
500,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Figuríny, Zrkadlá a Prvky Zariadenia

Oblačila

Figuríny, Zrkadlá a Prvky Zariadenia

Loto 24|dražba 33209

Loterijski list
763,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?