Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Tue 01/09/2026 ore 18:51 | Europe/Rome

Producție de îmbrăcăminte sport
utilaje și echipamente

Licitare n. 33209

Tribunalul de Padova - Lichidare judiciară n. 66/2024

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

înscrieri de Wed 02 September 2026 ore 15:00
Producție de îmbrăcăminte sport - utilaje și echipamente - Lichidare judiciară nr. 66/2024 - Tribunalul din Padova
Producție de îmbrăcăminte sport - utilaje și echipamente - Lichidare judiciară nr. 66/2024 - Tribunalul din Padova
Producție de îmbrăcăminte sport - utilaje și echipamente - Lichidare judiciară nr. 66/2024 - Tribunalul din Padova
27 Loturi
Wed 02/09/2026 ore 15:00
Fri 02/10/2026 ore 15:00
  • Descriere

Producție de îmbrăcăminte sport - utilaje și echipamente

Lichidare judiciară nr. 66/2024 - Tribunalul din Padova

Sunt scoase la vânzare utilaje și echipamente pentru producția de îmbrăcăminte sport, precum plottere de imprimare pe țesături, mașini de tăiat și de cusut, precum și stocuri de îmbrăcăminte sport și echipamente electronice pentru birou


Este posibilă depunerea de oferte și pentru Lotul Complet (Lotul 0), care cuprinde toate loturile din licitație.

Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute ca văzute și plăcute, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4624600
647d2b46-a54f-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1014465
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0280600097
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PADOVA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura66
Anno Procedura2024
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5558813
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479509
Descrizione (IT)Produzione abbigliamento sportivo - Macchinari e attrezzature - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33209
Primo Identificativo2479509
Codice33209
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneSanta Maria di Sala
ProvinciaVenezia
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193853
    Descrizione (IT)Produzione abbigliamento sportivo - Macchinari e attrezzature
    Primo Identificativo3193853
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINARI PER L'INDUSTRIA TESSILE, LAVORAZIONE PELLI E CALZATURE
    Indirizzo-
    ComuneSanta Maria di Sala
    ProvinciaVenezia
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneSanta Maria di Sala
    ProvinciaVenezia
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraFri 02 October 2026 ore 15:022026-10-02T15:02:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base60.228,00
Offerta Minima60.228,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteFri 02 October 2026 ore 15:002026-10-02T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione31/08/20262026-08-31
  • Șterge toate filtrele
Îmbrăcăminte sport - Aproximativ 1600 articole

Îmbrăcăminte

Materiale consumabil, accesorii și părți de țesătură tăiate

Îmbrăcăminte

Plotter de imprimare pe țesături Epson SureColor F9400H

Tipografie și tipar

Plotter de imprimare Mimaki, cutter Summa și piese de schimb

Tipografie și tipar

Mașină de Tăiere și Termosudare Framis NOSO 3000

Îmbrăcăminte

Presa hidraulică Monti 802 și nr. 2 prese manuale la cald

Îmbrăcăminte

Presa Monti 200-3 și 2 prese manuale

Îmbrăcăminte

Presa Monti 200-3 și 2 prese manuale

Lot 7|Licitare 33209

Foaie de lot
2.610,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Nr. 4 Mașini de Cusut și Echipamente

Îmbrăcăminte

Nr. 4 Mașini de Cusut și Echipamente

Lot 8|Licitare 33209

Foaie de lot
1.955,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Nr. 5 Mașini de Cusut și Nr. 2 Lămpi de Masă

Îmbrăcăminte

Nr. 5 Mașini de Cusut Coverstitch

Îmbrăcăminte

Nr. 5 Mașini de Cusut Coverstitch

Lot 10|Licitare 33209

Foaie de lot
1.800,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Nr. 4 mașini de cusut, masă și lampă

Îmbrăcăminte

Nr. 4 mașini de cusut, masă și lampă

Lot 11|Licitare 33209

Foaie de lot
1.755,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Nr. 11 Mese/Bănci de Lucru

Îmbrăcăminte

Nr. 11 Mese/Bănci de Lucru

Lot 12|Licitare 33209

Foaie de lot
1.085,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Nr. 4 Foarfeci Electrice Manuale pentru Tăiere Țesături

Îmbrăcăminte

Compresor și Rezervor

Diverse

Compresor și Rezervor

Lot 14|Licitare 33209

Foaie de lot
900,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Simulator de bicicletă Retul Muve

Transporturi

Simulator de bicicletă Retul Muve

Lot 15|Licitare 33209

Foaie de lot
2.000,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Lot de rafturi și exponate

Logistică

Lot de rafturi și exponate

Lot 16|Licitare 33209

Foaie de lot
1.550,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Mese, Bănci de Lucru pe Roți și Lămpi

Îmbrăcăminte

Mese, Bănci de Lucru pe Roți și Lămpi

Lot 17|Licitare 33209

Foaie de lot
575,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Echipamente electronice pentru birou

Mobilier și birou

Echipamente electronice pentru birou

Lot 18|Licitare 33209

Foaie de lot
698,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Aparat de aer condiționat, electrocasnice, plite și încălzire

Diverse

Mobilier pentru casă, diverse completări și accesorii

Mobilier și birou

Cărucioare, scule și echipamente diverse

Diverse

Cărucioare, scule și echipamente diverse

Lot 21|Licitare 33209

Foaie de lot
651,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Compoziție Mobilier din Lemn și Dulapuri din Laminat

Mobilier și birou

Mobilier și Echipamente Diverse

Diverse

Mobilier și Echipamente Diverse

Lot 23|Licitare 33209

Foaie de lot
500,00

Santa Maria di Sala (VE) - Italy

Manechine, Oglinzi și Elemente de Mobilier

Îmbrăcăminte

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?