Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 00:34 | Europe/Rome

Kompletná položka

Loto 0

dražba n.33273

Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v priestoroch uskladnenia tovaru určeného na predaj v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise lótov v aukcii sa môžu zmeniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného tovaru.
  • Opis

Položka zahŕňa všetky položky prítomné v aukcii

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 1.000,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 3.600,00

Dodatni stroški upravljanja € 850,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626288
984a1e64-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563441
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481020
Descrizione (IT)Sollevatore telescopico - Compressori e attrezzature - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33273
Primo Identificativo2481020
Codice33273
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195605
    Descrizione (IT)Sollevatore telescopico - Compressori e attrezzature
    Primo Identificativo3195605
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINARI PER LA SALDATURA, TRATTAMENTI TERMICI, SPECIALI E FONDERIA
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 17:012026-09-24T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base35.025,00
Offerta Minima35.025,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 17:002026-09-24T17:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?