Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 00:03 | Europe/Rome

Teleskopický zdvihák
Kompresory a zariadenia

dražba n. 33273

Okrožno sodišče Siracusa - Sodna dražba n. 1/2026
Predaj n.2

Priolo Gargallo (SR) - Italy

prijava od Wed 09 September 2026 ure 17:00
Teleskopický zdvihák - Kompresory a zariadenia - Súdna likvidácia 1/2026 - Súd Syrakúzy
Teleskopický zdvihák - Kompresory a zariadenia - Súdna likvidácia 1/2026 - Súd Syrakúzy
Teleskopický zdvihák - Kompresory a zariadenia - Súdna likvidácia 1/2026 - Súd Syrakúzy
14 Licitacije
Zníženie -25%
Wed 09/09/2026 ure 17:00
Thu 24/09/2026 ure 17:00
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v priestoroch uskladnenia tovaru určeného na predaj v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise lótov v aukcii sa môžu zmeniť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného tovaru.
  • Opis

Teleskopický zdvihák - Kompresory a zariadenia

Súdna likvidácia 1/2026 - Súd Syrakúzy


Je možné predkladať ponuky aj na Kompletný Lót (Lót 0), ktorý zahŕňa všetky lóty v aukcii.

Konanie nie je zapísané v systéme VIES. DPH bude preto splatná aj pre nadobúdateľov z iných členských štátov EÚ.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lótov

Lóty sa predávajú videné a kupujúci ich akceptuje v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626307
e461f31a-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563459
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481034
Descrizione (IT)FIAT Panda - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33273
Primo Identificativo2481034
Codice3
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195629
    Descrizione (IT)Autovettura Fiat Panda, anno 2008, alimentazione a gasolio, cilindrata 1248 cc, 51 kw. Con CDP cartaceo e Privo di libretto ed una Chiave. Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Si riscontra alcuni danni, quali il pomello del cambio mancante, assenza di autoradio e guarnizione dello sportello posteriore rimossa. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria.  Ultima Revisione 21/3/2022 riporta 203.522 km - rif. 316
    Primo Identificativo3195629
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 17:012026-09-24T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 17:002026-09-24T17:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Izbriši vse filtre
Teleskopický nakladač Manitou Mlt 735 h

Zemeljska dela

FIAT Panda

Prevozi

FIAT Panda

Loto 3|dražba 33273

Loterijski list
375,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Námorný kontajner 20' s regálom a staveniskovým vybavením

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' z roku 1995

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' Modrý

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' Modrý

Loto 6|dražba 33273

Loterijski list
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Motokompresor Atlas Copco XAS125

Rôzne

Motokompresor Atlas Copco XAS125

Loto 7|dražba 33273

Loterijski list
7.500,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Kontajnerový box so zváračkami a vybavením

Mechanika

Elektrokompresor Ingersoll Rand UP5-22-75

Rôzne

Elektrický rozvádzač Bos 400 Amp

Rôzne

Transformátor s dvojitou izoláciou Gimax

Rôzne

Elektrická zváračka Lincoln Idealarc R3R

Mechanika

Č. 2 elektrické zváračky Cea Arctronic 626

Mechanika

Č. 3 staveniskové elektrické rozvádzače

Rôzne

Rebríky typu Marinara pre lávky

Rôzne

Rebríky typu Marinara pre lávky

Loto 15|dražba 33273

Loterijski list
225,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?