Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 22:48 | Europe/Rome

Manipulator telescopic
Compresoare și echipamente

Licitare n. 33273

Tribunalul de Siracusa - Lichidare judiciară n. 1/2026
Vânzare n.2

Priolo Gargallo (SR) - Italy

înscrieri de Wed 09 September 2026 ore 17:00
Manipulator telescopic - Compresoare și echipamente - Lichidare Judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa
Manipulator telescopic - Compresoare și echipamente - Lichidare Judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa
Manipulator telescopic - Compresoare și echipamente - Lichidare Judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa
14 Loturi
Reducere -25%
Wed 09/09/2026 ore 17:00
Thu 24/09/2026 ore 17:00
Atenție
Din cauza furturilor produse în spațiile de depozitare a bunurilor scoase la vânzare prin prezenta licitație, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Manipulator telescopic - Compresoare și echipamente

Lichidare Judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa


Este posibil să se efectueze oferte și pentru Lotul Complet (Lotul 0) care include toate loturile din licitație.

Procedura nu este înregistrată în VIES. TVA-ul va fi așadar datorat și de cumpărătorii intracomunitari.

Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute așa cum sunt văzute și plăcute, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626307
e461f31a-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563459
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481034
Descrizione (IT)FIAT Panda - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33273
Primo Identificativo2481034
Codice3
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195629
    Descrizione (IT)Autovettura Fiat Panda, anno 2008, alimentazione a gasolio, cilindrata 1248 cc, 51 kw. Con CDP cartaceo e Privo di libretto ed una Chiave. Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Si riscontra alcuni danni, quali il pomello del cambio mancante, assenza di autoradio e guarnizione dello sportello posteriore rimossa. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria.  Ultima Revisione 21/3/2022 riporta 203.522 km - rif. 316
    Primo Identificativo3195629
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 17:012026-09-24T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 17:002026-09-24T17:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Șterge toate filtrele
Încărcător telescopic Manitou Mlt 735 h

Mișcare de pământ

FIAT Panda

Transporturi

FIAT Panda

Lot 3|Licitare 33273

Foaie de lot
375,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Container maritim de 20' cu rafturi și echipamente de șantier

Construcții

Container maritim de 20' din 1995

Construcții

Container maritim de 20' din 1995

Lot 5|Licitare 33273

Foaie de lot
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Box maritim de 20' albastru

Construcții

Box maritim de 20' albastru

Lot 6|Licitare 33273

Foaie de lot
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Motocompresor Atlas Copco XAS125

Diverse

Motocompresor Atlas Copco XAS125

Lot 7|Licitare 33273

Foaie de lot
7.500,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Cutie container cu aparate de sudură și echipamente

Mecanică

Electrocompresor Ingersoll Rand UP5-22-75

Diverse

Tablou Electric Bos 400 Amp

Diverse

Tablou Electric Bos 400 Amp

Lot 10|Licitare 33273

Foaie de lot
300,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Transformator cu dublă izolație Gimax

Diverse

Aparat de sudură electric Lincoln Idealarc R3R

Mecanică

Nr. 2 Mașini de sudură electrice Cea Arctronic 626

Mecanică

Nr. 3 Panouri Electrice de Șantier

Diverse

Nr. 3 Panouri Electrice de Șantier

Lot 14|Licitare 33273

Foaie de lot
900,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Scări de tip marinăresc pentru pasarele

Diverse

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?