Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 23:28 | Europe/Rome

FIAT Panda

Lot 3

Licitare n.33273

Transporturi > Automobile

  • FIAT Panda 1
  • FIAT Panda 2
  • FIAT Panda 3
  • FIAT Panda 4
  • FIAT Panda 5
  • FIAT Panda 6
  • + fotografie
Atenție
Din cauza furturilor produse în spațiile de depozitare a bunurilor scoase la vânzare prin prezenta licitație, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Autoturism Fiat Panda, anul 2008, alimentare motorină, cilindree 1248 cmc, 51 kW. Cu CDP pe hârtie și fără talon și o cheie.
Vehiculul se prezintă în stare acceptabilă, se presupune că are nevoie de lucrări de întreținere curentă. Se constată unele avarii, precum lipsa manetei schimbătorului de viteze, absența autoradioului și garnitura ușii portbagajului îndepărtată.
Nu a fost posibilă verificarea kilometrilor parcurși și a funcționării corecte, din cauza bateriei.
Ultima inspecție tehnică la 21/3/2022 indică 203.522 km - ref. 316

An: 2008

Marcă: FIAT

Model: Panda

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 50,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 800,00

Taxe accesorii de gestionare € 50,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626307
e461f31a-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563459
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481034
Descrizione (IT)FIAT Panda - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33273
Primo Identificativo2481034
Codice3
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195629
    Descrizione (IT)Autovettura Fiat Panda, anno 2008, alimentazione a gasolio, cilindrata 1248 cc, 51 kw. Con CDP cartaceo e Privo di libretto ed una Chiave. Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Si riscontra alcuni danni, quali il pomello del cambio mancante, assenza di autoradio e guarnizione dello sportello posteriore rimossa. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria.  Ultima Revisione 21/3/2022 riporta 203.522 km - rif. 316
    Primo Identificativo3195629
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 17:012026-09-24T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base375,00
Offerta Minima375,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 17:002026-09-24T17:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?