Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 18:37 | Europe/Rome

Stavebné a dekoračné prefabrikáty
Stroje, formy a kancelárie

dražba n. 33199

Okrožno sodišče Avellino - Sodna dražba n. 51/2025
Predaj n.2

Lioni (AV) - Italy

prijava od Fri 04 September 2026 ure 15:00
Stavebné a dekoračné prefabrikáty - Stroje, formy a kancelárie - Súdna likvidácia 51/2025 - Súdy Avellino - Predaj 2
Stavebné a dekoračné prefabrikáty - Stroje, formy a kancelárie - Súdna likvidácia 51/2025 - Súdy Avellino - Predaj 2
Stavebné a dekoračné prefabrikáty - Stroje, formy a kancelárie - Súdna likvidácia 51/2025 - Súdy Avellino - Predaj 2
4 Licitacije
Zníženie -20%
Fri 04/09/2026 ure 15:00
Wed 07/10/2026 ure 15:00
  • Opis

Stavebné a dekoračné prefabrikáty - Stroje a kancelárie

Súdna likvidácia 51/2025 - Súdy Avellino

Na predaj stroje a formy na výrobu prefabrikátov. Zásoba stavebných a dekoračných prefabrikátov a kancelárskeho nábytku a vybavenia


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný Lót (Lót 0), ktorý zahŕňa všetky lóty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lótov

Lóty sa predávajú ako boli videné a v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4624428
5944290b-a528-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1011706
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0640080091
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di AVELLINO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura51
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5558358
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479351
Descrizione (IT)Manufatti edili e decorativi - Macchinari, stampi e uffici - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33199
Primo Identificativo2479351
Codice33199
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoContrade Cerrete n. 436
ComuneLioni
ProvinciaAvellino
RegioneCampania
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193700
    Descrizione (IT)Manufatti edili e decorativi - Macchinari, stampi e uffici
    Primo Identificativo3193700
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMATERIE PRIME E PRODOTTI
    IndirizzoContrade Cerrete n. 436
    ComuneLioni
    ProvinciaAvellino
    RegioneCampania
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoContrade Cerrete n. 436
    ComuneLioni
    ProvinciaAvellino
    RegioneCampania
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraWed 07 October 2026 ure 15:012026-10-07T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base140.803,44
Offerta Minima140.803,44
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteWed 07 October 2026 ure 15:002026-10-07T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione31/08/20262026-08-31
  • Prílohy (2)
  • Izbriši vse filtre
Dekoratívne výrobky a záhradné prvky

Gradbeništvo

Lot stavebných prvkov

Gradbeništvo

Lot stavebných prvkov

Loto 2|dražba 33199

Loterijski list
81.634,00

Lioni (AV) - Italy

Stroje na spracovanie cementu a formy

Gradbeništvo

Nábytok a vybavenie pre kanceláriu

Nábytok a kancelária

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?