Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 18:37 | Europe/Rome

Produse prefabricate pentru construcții și decorative
Utilaje, matrițe și birouri

Licitare n. 33199

Tribunalul de Avellino - Lichidare judiciară n. 51/2025
Vânzare n.2

Lioni (AV) - Italy

înscrieri de Fri 04 September 2026 ore 15:00
Produse prefabricate pentru construcții și decorative - Utilaje, matrițe și birouri - Lichidare Judiciară 51/2025 - Tribunalul din Avellino - Vânzare 2
Produse prefabricate pentru construcții și decorative - Utilaje, matrițe și birouri - Lichidare Judiciară 51/2025 - Tribunalul din Avellino - Vânzare 2
Produse prefabricate pentru construcții și decorative - Utilaje, matrițe și birouri - Lichidare Judiciară 51/2025 - Tribunalul din Avellino - Vânzare 2
4 Loturi
Reducere -20%
Fri 04/09/2026 ore 15:00
Wed 07/10/2026 ore 15:00
  • Descriere

Produse prefabricate pentru construcții și decorative - Utilaje și birouri

Lichidare Judiciară 51/2025 - Tribunalul din Avellino

Sunt scoase la vânzare utilaje și matrițe pentru realizarea de produse prefabricate. Stoc de produse prefabricate pentru construcții și decorative, precum și mobilier și echipamente pentru birou


Este posibilă depunerea de oferte și pentru Lotul Complet (Lotul 0), care cuprinde toate loturile din licitație.

Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute ca atare, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4624428
5944290b-a528-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1011706
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0640080091
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di AVELLINO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura51
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5558358
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479351
Descrizione (IT)Manufatti edili e decorativi - Macchinari, stampi e uffici - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33199
Primo Identificativo2479351
Codice33199
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoContrade Cerrete n. 436
ComuneLioni
ProvinciaAvellino
RegioneCampania
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193700
    Descrizione (IT)Manufatti edili e decorativi - Macchinari, stampi e uffici
    Primo Identificativo3193700
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMATERIE PRIME E PRODOTTI
    IndirizzoContrade Cerrete n. 436
    ComuneLioni
    ProvinciaAvellino
    RegioneCampania
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoContrade Cerrete n. 436
    ComuneLioni
    ProvinciaAvellino
    RegioneCampania
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraWed 07 October 2026 ore 15:012026-10-07T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base140.803,44
Offerta Minima140.803,44
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteWed 07 October 2026 ore 15:002026-10-07T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione31/08/20262026-08-31
  • Atașamente (2)
  • Șterge toate filtrele
Articole Decorative și Elemente de Grădină

Construcții

Lot de produse manufacturate

Construcții

Utilaje pentru prelucrarea cimentului și matrițe

Construcții

Mobilier și Echipamente pentru Birou

Mobilier și birou

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?