Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:17 | Europe/Rome

Autožeriav Bendini Terex A400

Loto 1

dražba n.33272

Gradbeništvo > Avtožerjav

  • Autožeriav Bendini Terex A400 1
  • Autožeriav Bendini Terex A400 2
  • Autožeriav Bendini Terex A400 3
  • Autožeriav Bendini Terex A400 4
  • Autožeriav Bendini Terex A400 5
  • Autožeriav Bendini Terex A400 6
  • + fotografia
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v priestoroch uskladnenia tovaru ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise aukčných položiek sa môžu líšiť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného tovaru.
  • Opis

Autožeriav Bendini Terex, mod. A400, matr. 401486, rok 2006.
Menovitá nosnosť 35 000 kg, pohotovostná hmotnosť 27 600 kg.
Bez originálnych dokladov a kľúčov
Fotokópia zápisnice z kontroly z 21/02/2014 a certifikát zhody.
Stroj je v primeranom stave, predpokladá sa potreba bežnej údržby. - ref. 476

Rok: 2006

Značka: Bendini Terex

Model: A400

Matrika: 401486

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 1.000,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 5.000,00

Dodatni stroški upravljanja € 100,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?