Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 21:17 | Europe/Rome

Autodvihák a teleskopický manipulátor
Zariadenia na zváranie

dražba n. 33272

Okrožno sodišče Siracusa - Sodna dražba n. 1/2026
Predaj n.2

Priolo Gargallo (SR) - Italy

prijava od Wed 09 September 2026 ure 16:30
Autodvihák a teleskopický manipulátor - Zariadenia na zváranie - Súdna likvidácia 1/2026 - Sú d Siracusa - Predaj 2
Autodvihák a teleskopický manipulátor - Zariadenia na zváranie - Súdna likvidácia 1/2026 - Sú d Siracusa - Predaj 2
Autodvihák a teleskopický manipulátor - Zariadenia na zváranie - Súdna likvidácia 1/2026 - Sú d Siracusa - Predaj 2
16 Licitacije
Zníženie -25%
Wed 09/09/2026 ure 16:30
Thu 24/09/2026 ure 16:00
Pozor
Z dôvodu krádeží, ku ktorým došlo v priestoroch uskladnenia tovaru ponúkaného v tejto aukcii, sa oznamuje, že množstvá uvedené v popise aukčných položiek sa môžu líšiť. Z tohto dôvodu sa dôrazne odporúča vykonať obhliadku samotného tovaru.
  • Opis

Autodvihák a teleskopický manipulátor - Zariadenia na zváranie

Súdna likvidácia 1/2026 - Sú d Siracusa


Je možné predkladať ponuky aj na Kompletný súbor (Lotto 0), ktorý zahŕňa všetky položky v aukcii.

Konanie nie je zaregistrované v systéme VIES. DPH bude preto splatná aj pre nadobúdateľov z iných členských štátov EÚ.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty položiek

Položky sa predávajú videné a v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa dôrazne odporúča.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626285
58bdcede-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563434
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481018
Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33272
Primo Identificativo2481018
Codice33272
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195601
    Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura
    Primo Identificativo3195601
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ure 16:012026-09-24T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base85.695,00
Offerta Minima85.695,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ure 16:002026-09-24T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Izbriši vse filtre
Autožeriav Bendini Terex A400

Gradbeništvo

Autožeriav Bendini Terex A400

Loto 1|dražba 33272

Loterijski list
48.750,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Teleskopický manipulátor Manitou s ramenom

Zemeljska dela

Námorný kontajner 20' rok 1999

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' rok 1999

Loto 3|dražba 33272

Loterijski list
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Námorný kontajner 20' rok 1989

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' rok 1989

Loto 4|dražba 33272

Loterijski list
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Námorný kontajner 20' rok 1998

Gradbeništvo

Námorný kontajner 20' rok 1998

Loto 5|dražba 33272

Loterijski list
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Č. 3 staveniskové elektrické rozvádzače Gimax

Rôzne

Transformátor s dvojitou izoláciou Gimax

Rôzne

Elektrický rozvádzač Bos 400 Amp

Rôzne

č. 3 Staveniskové elektrické rozvádzače

Gradbeništvo

Č. 2 staveniskové transformátory

Gradbeništvo

Železný box a 8 ks elektrických zváračiek

Mechanika

Elektrocentrála Mosa GE 275 VPSX

Rôzne

Elektrocentrála Mosa GE 275 VPSX

Loto 12|dražba 33272

Loterijski list
3.750,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Elektrokompresor a nádrž 500 l

Rôzne

Elektrokompresor a nádrž 500 l

Loto 13|dražba 33272

Loterijski list
1.612,50

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Železný kontajner s generátorom a náradím

Rôzne

Palivová nádrž

Rôzne

Palivová nádrž

Loto 15|dražba 33272

Loterijski list
225,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Rebríky, nádrž a železné prvky

Rôzne

Rebríky, nádrž a železné prvky

Loto 16|dražba 33272

Loterijski list
1.095,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?