Az Igazságügyminisztérium által engedélyezett Elektronikus Értékesítési és Hirdetési Oldal Kezelője

Szerver idő Thu 03/09/2026 óra 21:19 | Europe/Rome

Bendini Terex A400 autódaru

Lottó 1

Licitáció n.33272

Építőipar > Autódaru

  • Bendini Terex A400 autódaru 1
  • Bendini Terex A400 autódaru 2
  • Bendini Terex A400 autódaru 3
  • Bendini Terex A400 autódaru 4
  • Bendini Terex A400 autódaru 5
  • Bendini Terex A400 autódaru 6
  • + fotó
Figyelem
A jelen árverésen értékesített vagyontárgyak raktárhelyiségeiben történt lopások miatt közöljük, hogy az árverésen szereplő tételek leírásában feltüntetett mennyiségek változhatnak. Emiatt nyomatékosan javasolt a vagyontárgyak személyes megtekintése.
  • Leírás

Bendini Terex autódaru, A400 mod., gyári sz. 401486, 2006-os évjárat.
Névleges teherbírás 35 000 kg, üres tömeg 27 600 kg.
Eredeti okmányok és kulcsok nélkül.
A 2014.02.21-i felülvizsgálati jegyzőkönyv fénymásolata és megfelelőségi tanúsítvány.
A gép állapota kielégítő, feltételezhetően normál karbantartást igényel. - hivatkozás: 476

Év: 2006

Márka: Bendini Terex

Modell: A400

Matrikula: 401486

 Ajánlatok:

Felfüggesztett Tétel per

Regisztráljon az árverésre

Kikiáltási ár

Minimális emelés € 1.000,00

Vevői prémium 15,00 %

Kaució letétele: € 5.000,00

Kezelési kiegészítő díjak € 100,00

ÁFA a lottón 22,00 %ahol alkalmazható

eladva

Információk Kérése Kérjen megtekintést

Kapcsolódó tétel

Szükséged van segítségre?