Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Tue 01/09/2026 ure 18:52 | Europe/Rome

Odevy a doplnky pre mužov/ženy
Šijacie stroje a textílie

dražba n. 33185

Okrožno sodišče Latina - Sodna dražba n. 15/2025
Predaj n.6

Aprilia (LT) - Italy

Odevy a doplnky pre mužov/ženy - Šijacie stroje, textílie a vybavenie - Súdna likvidácia č. 15/2025 - Súd v Latine - Predaj 6
Odevy a doplnky pre mužov/ženy - Šijacie stroje, textílie a vybavenie - Súdna likvidácia č. 15/2025 - Súd v Latine - Predaj 6
Odevy a doplnky pre mužov/ženy - Šijacie stroje, textílie a vybavenie - Súdna likvidácia č. 15/2025 - Súd v Latine - Predaj 6
3 Licitacije
Znižane cene
Ponudba prosta
Wed 26/08/2026 ure 17:00
Wed 07/10/2026 ure 17:00
  • Opis

Odevy a doplnky pre mužov/ženy - šijacie stroje, textílie a vybavenie

Súdna likvidácia č. 15/2025 - Súd v Latine

PREDAJ V CELKU - DRAŽBA S VOĽNOU PONUKOU


V predaji viac ako 3 400 kusov slávnostného oblečenia a doplnkov, šijacie stroje, textílie a figuríny, ako aj kancelársky nábytok a vybavenie


Ďalšie informácie nájdete v jednotlivých kartách lôtov

Lóty sa predávajú videné a odobrené v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa odporúča.

Prípadné prispôsobenie majetku všetkým platným predpisom, a to najmä predpisom o prevencii a bezpečnosti, ako aj tým, ktoré sa týkajú ekologickej a environmentálnej ochrany a – vo všeobecnosti – platným právnym normám, bude výlučným nákladom kupujúceho, ktorý znáša všetky výdavky, pričom prevodca je zbavený akejkoľvek zodpovednosti v tomto smere. Prípadné pracovné prostriedky, ktoré nespĺňajú v súčasnosti platné právne predpisy v danej oblasti, ak sú zahrnuté v inventári, sa budú považovať za predmet predaja výlučne ako majetok „na zošrotovanie“, s vylúčením akejkoľvek zodpovednosti Správy konkurznej podstaty za prípadné použitie týchto prostriedkov nadobúdateľom. Najmä pre prípadný majetok, ktorý nie je v súlade s bezpečnostnými predpismi a je bez označenia CE, je nadobúdateľ povinný na vlastnú výlučnú starostlivosť, náklady a riziko zabezpečiť ich uvedenie do súladu s predpismi alebo, ak to nie je možné, ich zneškodnenie v súlade so zákonom.

Po ukončení aukcie bude v prípade najlepších ponúk prijatých pod rezervnou cenou udelenie lôtu podliehať schváleniu zo strany orgánov konania. 

Rezervná cena je uvedená v karte lôtu. Ponuky podstatne nižšie ako rezervná cena budú mať menšiu pravdepodobnosť, že budú zohľadnené pri prípadnom udelení. Čím menší bude rozdiel medzi predloženou ponukou a rezervnou cenou, tým vyššia bude pravdepodobnosť udelenia. 

Ponuky rovné alebo vyššie ako rezervná cena určia predbežné udelenie lôtu.


Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4623461
e47f4a9c-a093-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura986194
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0590110091
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di LATINA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura15
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5555851
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2478434
Descrizione (IT)Abbigliamento da cerimonia, macchine per cucire e arredi - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33185
Primo Identificativo2478434
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaARREDAMENTO ED ELETTRODOMESTICI
IndirizzoVia Nettunense, Bellavista RM, Italia
ComuneAprilia
ProvinciaLatina
RegioneLazio
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3192373
    Descrizione (IT)La combinazione comprende abiti da cerimonia, macchine per cucire e arredi ufficio
    Primo Identificativo3192373
    TipologiaARREDAMENTO ED ELETTRODOMESTICI
    CategoriaELETTRODOMESTICI
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraWed 07 October 2026 ure 17:012026-10-07T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo500,00
Termine Presentazione OfferteWed 07 October 2026 ure 17:002026-10-07T17:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione25/08/20262026-08-25
  • Prílohy (1)
  • Izbriši vse filtre
Slávnostné oblečenie, šijacie stroje a zariadenie
CLote v prodaji v kombinaciji
3 Licitacije
prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?