Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Fri 04/09/2026 ore 21:53 | Europe/Rome

Prelucrări mecanice
utilaje și mobilier
FIAT Doblò

Anunț n. 32800

Tribunalul de Rovereto - Lichidare judiciară n. 8/2025
Vânzare n.2

Rovereto (TN) - Italy

Prelucrări mecanice - utilaje și mobilier - FIAT Doblò - Lichidare judiciară 8/2025 - Tribunalul din Rovereto - Vânzarea 2
Prelucrări mecanice - utilaje și mobilier - FIAT Doblò - Lichidare judiciară 8/2025 - Tribunalul din Rovereto - Vânzarea 2
Prelucrări mecanice - utilaje și mobilier - FIAT Doblò - Lichidare judiciară 8/2025 - Tribunalul din Rovereto - Vânzarea 2
4 Loturi
Reducere -25%
Thu 15/10/2026 ore 15:00
  • Descriere

Prelucrări mecanice - utilaje și mobilier - FIAT Doblò

Lichidare judiciară 8/2025 - Tribunalul din Rovereto

FAZA 1


Pentru informații suplimentare consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute în condiția de «văzut și plăcut», în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

  • Vizualizare:Cu programare
  • Depozit de Garanție:20 % al prețului oferit
  • Taxe accesorii de gestionareaplicat
Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626766
0541333a-a868-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1009602
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0221610095
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di ROVERETO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura8
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5564809
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481516
Descrizione (IT)Lavorazioni Meccaniche - Macchinari e arredi - FIAT DoblC2 - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32800
Primo Identificativo2481516
Codice32800
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneRovereto
ProvinciaTrento
RegioneTrentino-Alto Adige
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3196148
    Descrizione (IT)Lavorazioni Meccaniche - Macchinari e arredi - FIAT DoblC2
    Primo Identificativo3196148
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINE PER LA LAVORAZIONE DEI METALLI
    Indirizzo-
    ComuneRovereto
    ProvinciaTrento
    RegioneTrentino-Alto Adige
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneRovereto
    ProvinciaTrento
    RegioneTrentino-Alto Adige
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 15 October 2026 ore 15:012026-10-15T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base128.250,00
Offerta Minima96.188,00
Rialzo Minimo50,00
Termine Presentazione OfferteThu 15 October 2026 ore 15:002026-10-15T15:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione04/09/20262026-09-04
  • Atașamente (3)
  • Șterge toate filtrele
Utilaje

Mecanică

Utilaje

Lot 1|Anunț 32800

Foaie de lot
112.500,00

Rovereto (TN) - Italy

Birouri Etajul 1

Mobilier și birou

Birouri Etajul 1

Lot 4|Anunț 32800

Foaie de lot
7.500,00

Rovereto (TN) - Italy

Mobilier și Echipamente Bucătărie-Cantină

Alimentare și restaurante

FIAT Doblò

Transporturi

FIAT Doblò

Lot 8|Anunț 32800

Foaie de lot
750,00

Rovereto (TN) - Italy

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?