Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 23:40 | Europe/Rome

Lot complet

Lot 0

Licitare n.33271

Atenție
Din cauza furturilor survenite în spațiile de depozitare a bunurilor puse în vânzare în cadrul acestei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Lotul include toate loturile prezente în licitație

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 5.000,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 34.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 8.500,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626294
1e068e95-a7a3-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563413
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2480994
Descrizione (IT)Attrezzature per manutenzione impianti - Auto Volvo. FIAT, Lancia e Ford - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2480994
Codice33271
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195584
    Descrizione (IT)Attrezzature per manutenzione impianti - Auto Volvo. FIAT, Lancia e Ford
    Primo Identificativo3195584
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base335.422,50
Offerta Minima335.422,50
Rialzo Minimo5.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 15:302026-09-24T15:30:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?