Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 22:11 | Europe/Rome

Lot complet

Lot 0

Licitare n.33272

Atenție
Din cauza furturilor produse în spațiile de depozitare ale bunurilor aflate la vânzare în cadrul prezentei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă cu insistență vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Lotul include toate loturile prezente în licitație

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 1.000,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 9.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 750,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626285
58bdcede-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563434
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481018
Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33272
Primo Identificativo2481018
Codice33272
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195601
    Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura
    Primo Identificativo3195601
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 16:012026-09-24T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base85.695,00
Offerta Minima85.695,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 16:002026-09-24T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?