Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 22:48 | Europe/Rome

Autogreder și manipulator telescopic
Echipamente pentru sudură

Licitare n. 33272

Tribunalul de Siracusa - Lichidare judiciară n. 1/2026
Vânzare n.2

Priolo Gargallo (SR) - Italy

înscrieri de Wed 09 September 2026 ore 16:30
Autogreder și manipulator telescopic - Echipamente pentru sudură - Lichidare judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa - Vânzare 2
Autogreder și manipulator telescopic - Echipamente pentru sudură - Lichidare judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa - Vânzare 2
Autogreder și manipulator telescopic - Echipamente pentru sudură - Lichidare judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa - Vânzare 2
16 Loturi
Reducere -25%
Wed 09/09/2026 ore 16:30
Thu 24/09/2026 ore 16:00
Atenție
Din cauza furturilor produse în spațiile de depozitare ale bunurilor aflate la vânzare în cadrul prezentei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă cu insistență vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Autogreder și manipulator telescopic - Echipamente pentru sudură

Lichidare judiciară 1/2026 - Tribunalul din Siracusa


Este posibil să se facă oferte și pentru Lotul Complet (Lotul 0) care cuprinde toate loturile din licitație.

Procedura nu este înregistrată în VIES. TVA-ul va fi deci datorat și de către cumpărătorii intracomunitari.

Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute „văzute și plăcute”, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626285
58bdcede-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563434
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481018
Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33272
Primo Identificativo2481018
Codice33272
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195601
    Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura
    Primo Identificativo3195601
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 16:012026-09-24T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base85.695,00
Offerta Minima85.695,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 16:002026-09-24T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Șterge toate filtrele
Autogreder Bendini Terex A400

Construcții

Autogreder Bendini Terex A400

Lot 1|Licitare 33272

Foaie de lot
48.750,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Manipulator telescopic Manitou cu braț

Mișcare de pământ

Manipulator telescopic Manitou cu braț

Lot 2|Licitare 33272

Foaie de lot
22.725,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Box maritim de 20' an 1999

Construcții

Box maritim de 20' an 1999

Lot 3|Licitare 33272

Foaie de lot
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Container maritim de 20' anul 1989

Construcții

Container maritim de 20' anul 1989

Lot 4|Licitare 33272

Foaie de lot
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Container maritim de 20' anul 1998

Construcții

Container maritim de 20' anul 1998

Lot 5|Licitare 33272

Foaie de lot
600,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Nr. 3 Tablouri Electrice de Șantier Gimax

Diverse

Transformator cu Dublă Izolație Gimax

Diverse

Tablou electric Bos 400 Amp

Diverse

Tablou electric Bos 400 Amp

Lot 8|Licitare 33272

Foaie de lot
300,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Nr. 3 Panouri Electrice de Șantier

Construcții

Nr. 3 Panouri Electrice de Șantier

Lot 9|Licitare 33272

Foaie de lot
337,50

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Nr. 2 Transformatoare de șantier

Construcții

Nr. 2 Transformatoare de șantier

Lot 10|Licitare 33272

Foaie de lot
375,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Box din fier și nr. 8 aparate de sudură electrice

Mecanică

Grup electrogen Mosa GE 275 VPSX

Diverse

Grup electrogen Mosa GE 275 VPSX

Lot 12|Licitare 33272

Foaie de lot
3.750,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Electrocompresor și Rezervor 500 l

Diverse

Electrocompresor și Rezervor 500 l

Lot 13|Licitare 33272

Foaie de lot
1.612,50

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Container din fier cu generator și unelte

Diverse

Rezervor de combustibil

Diverse

Rezervor de combustibil

Lot 15|Licitare 33272

Foaie de lot
225,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Scări, rezervor și elemente din fier

Diverse

Scări, rezervor și elemente din fier

Lot 16|Licitare 33272

Foaie de lot
1.095,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?