Az Igazságügyminisztérium által engedélyezett Elektronikus Értékesítési és Hirdetési Oldal Kezelője

Szerver idő Thu 03/09/2026 óra 22:49 | Europe/Rome

Autódaru és teleszkópos emelő
Hegesztőberendezések

Licitáció n. 33272

Bíróság Siracusa - Bírósági folyadék n. 1/2026
Eladás n.2

Priolo Gargallo (SR) - Italy

bejegyzések innen Wed 09 September 2026 óra 16:30
Autódaru és teleszkópos emelő - Hegesztőberendezések - Bírósági felszámolás 1/2026 - Siracusa Bíróság - 2. árverés
Autódaru és teleszkópos emelő - Hegesztőberendezések - Bírósági felszámolás 1/2026 - Siracusa Bíróság - 2. árverés
Autódaru és teleszkópos emelő - Hegesztőberendezések - Bírósági felszámolás 1/2026 - Siracusa Bíróság - 2. árverés
16 Tételek
Csökkentés -25%
Wed 09/09/2026 óra 16:30
Thu 24/09/2026 óra 16:00
Figyelem
A jelen árverésen értékesített vagyontárgyak raktárhelyiségeiben történt lopások miatt közöljük, hogy az árverésen szereplő tételek leírásában feltüntetett mennyiségek változhatnak. Emiatt nyomatékosan javasolt a vagyontárgyak személyes megtekintése.
  • Leírás

Autódaru és teleszkópos emelő - Hegesztőberendezések

Bírósági felszámolás 1/2026 - Siracusa Bíróság


Ajánlatot lehet tenni a Teljes készletre (0. tétel) is, amely az árverésen szereplő összes tételt tartalmazza.

Az eljárás nincs bejegyezve a VIES rendszerbe. Az áfa ezért a közösségen belüli vevők számára is fizetendő.

További információkért kérjük, tekintse meg az egyes tételek adatlapját

A tételek megtekintett, tetszés szerinti állapotban, a jelenlegi állapotuknak megfelelően kerülnek értékesítésre. A megtekintés erősen ajánlott.

Általános Feltételek Specifikus feltételek Információk Kérése Kérjen megtekintést PVP adatok
ID Inserzione4626285
58bdcede-a7a6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563434
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2481018
Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33272
Primo Identificativo2481018
Codice33272
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComunePriolo Gargallo
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195601
    Descrizione (IT)Autogrù e sollevatore telescopico - Attrezzature per saldatura
    Primo Identificativo3195601
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePriolo Gargallo
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 óra 16:012026-09-24T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base85.695,00
Offerta Minima85.695,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 óra 16:002026-09-24T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Minden szűrő törlése
Bendini Terex A400 autódaru

Építőipar

Bendini Terex A400 autódaru

Lottó 1|Licitáció 33272

Lottólap
48.750,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Manitou teleszkópos emelő karral

Földmozgatás

Manitou teleszkópos emelő karral

Lottó 2|Licitáció 33272

Lottólap
22.725,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

20' tengeri konténer, 1999-es évjárat

Építőipar

20’ tengeri konténer, 1989-es évjárat

Építőipar

20' tengeri konténer, kb. 1998-as évjárat

Építőipar

3 db Gimax építkezési villamos elosztószekrény

Különböző

Gimax kettős szigetelésű transzformátor

Különböző

Bos 400 amperes villamos kapcsolószekrény

Különböző

3 db építkezési villanyelosztó szekrény

Építőipar

2 db építési transzformátor

Építőipar

2 db építési transzformátor

Lottó 10|Licitáció 33272

Lottólap
375,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Vasdoboz és 8 db villamos hegesztőgép

Mechanika

Mosa GE 275 VPSX áramfejlesztő csoport

Különböző

Elektromos kompresszor és 500 l tartály

Különböző

Vastartály generátorral és szerszámokkal

Különböző

Üzemanyagtartály

Különböző

Üzemanyagtartály

Lottó 15|Licitáció 33272

Lottólap
225,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

Létrák, tartály és vas elemek

Különböző

Létrák, tartály és vas elemek

Lottó 16|Licitáció 33272

Lottólap
1.095,00

Priolo Gargallo (SR) - Italy

megjelenített
 
  • 24
  • 36
  • 48

Kapcsolódó eladások

Szükséged van segítségre?