Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Wed 02/09/2026 ure 15:02 | Europe/Rome

Sklad priemyselných náhradných dielov
Regály

dražba n. 33157

Okrožno sodišče Viterbo - Sodna dražba n. 25/2025
Predaj n.3

Civita Castellana (VT) - Italy

prijava od Fri 04 September 2026 ure 16:00
Sklad priemyselných náhradných dielov - Regály - Súdna likvidácia č. 25/2025 - Súd Viterbo - Predaj 3
Sklad priemyselných náhradných dielov - Regály - Súdna likvidácia č. 25/2025 - Súd Viterbo - Predaj 3
Sklad priemyselných náhradných dielov - Regály - Súdna likvidácia č. 25/2025 - Súd Viterbo - Predaj 3
2 Licitacije
Zníženie -40%
Fri 04/09/2026 ure 16:00
Tue 06/10/2026 ure 16:00
  • Opis

Sklad priemyselných náhradných dielov - Regály 

Súdna likvidácia č. 25/2025 - Súd Viterbo

V predaji zásoba priemyselných náhradných dielov, ako sú motory, elektromagnetické ventily, remenice, remene a ložiská, ako aj regály


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný Lót (Lót 0), ktorý zahŕňa všetky lóty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lótov

Lóty sa predávajú videné a kupované v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4623800
34514f16-a1f1-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1006469
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0560590098
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di VITERBO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura25
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5556789
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2478772
Descrizione (IT)Magazzino ricambi industriali, - Scaffalature  - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33157
Primo Identificativo2478772
Codice33157
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Brunelleschi n. 1
ComuneCivita Castellana
ProvinciaViterbo
RegioneLazio
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3192863
    Descrizione (IT)Magazzino ricambi industriali, - Scaffalature
    Primo Identificativo3192863
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMATERIE PRIME E PRODOTTI
    IndirizzoVia Brunelleschi n. 1
    ComuneCivita Castellana
    ProvinciaViterbo
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Brunelleschi n. 1
    ComuneCivita Castellana
    ProvinciaViterbo
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraTue 06 October 2026 ure 16:022026-10-06T16:02:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base38.964,00
Offerta Minima38.964,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteTue 06 October 2026 ure 16:002026-10-06T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione27/08/20262026-08-27
  • Prílohy (1)
  • Izbriši vse filtre
Sklad komponentov a priemyselných náhradných dielov

Rôzne

Č. 19 regálových systémov

Logistika

Č. 19 regálových systémov

Loto 2|dražba 33157

Loterijski list
1.764,00

Civita Castellana (VT) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?