Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Tue 01/09/2026 ure 03:23 | Europe/Rome

Rôzne vybavenie

Loto 1

dražba n.30871

Rôzne > Rôzne vybavenie

  • Rôzne vybavenie 1
  • Rôzne vybavenie 2
  • Rôzne vybavenie 3
  • Rôzne vybavenie 4
  • Rôzne vybavenie 5
  • Rôzne vybavenie 6
  • + fotografia
  • Opis

Lotto obsahuje:

Rôzne a drobné vybavenie - ref. c
Fiskálna tlačiareň CUSTOM - ref. e
Zametací stroj DU City - ref. L
Kosačka Alpina - ref. m
Zametací stroj R700 - ref. n
Plotostrih - ref. p
Fiskálna tlačiareň Custom - ref. s
Fiskálna tlačiareň Custom - ref. t
Nábytok - ref. u
Čítačka čiarových kódov - ref. w

 Ponuky:

Pozastavená aukcia za

Registrirajte se na dražbi

Cena rezerve

Najnižja ponudba € 25,00

Kupčeva premija 12,00 %

Varščina: € 50,00

Dodatni stroški upravljanja € 50,00

DDV na loteriji 22,00 %kjer je primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4609624
3334c2ee-7f9b-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012326
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0730270092
ID RitoNFAL
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di TARANTO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoFALLIMENTARE (NUOVO RITO)
Num.Procedura4
Anno Procedura2018
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5524562
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2465970
Descrizione (IT)Attrezzatura Varia - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.30871
Primo Identificativo2465970
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Umberto I
ComuneTaranto
ProvinciaTaranto
RegionePuglia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3177402
    Descrizione (IT)Il lotto comprende:  Attrezzatura varia e minuta - rif. c Stampante fiscale CUSTOM - rif. e Motoscopa DU City - rif. L Rasaerba Alpina - rif. m Motoscopa R700 - rif. n Tagliasiepe - rif. p Stampante fiscale Custom - rif. s Stampante fiscale Custom - rif. t Arredamento - rif. u Lettore barcode - rif. w
    Primo Identificativo3177402
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    IndirizzoVia Umberto I
    ComuneTaranto
    ProvinciaTaranto
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Umberto I
    ComuneTaranto
    ProvinciaTaranto
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 10 September 2026 ure 15:322026-09-10T15:32:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base400,00
Offerta Minima400,00
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteThu 10 September 2026 ure 15:302026-09-10T15:30:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione14/07/20262026-07-14

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?