Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 16:01 | Europe/Rome

Mechanické opracovanie – Stroje a zariadenia

dražba n. 32573

Okrožno sodišče Firenze - Sodna dražba n. 127/2025
Predaj n.5

Calenzano (FI) - Italy

Mechanické opracovanie – Stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 127/2025 – Súd vo Florencii – Predaj 5
Mechanické opracovanie – Stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 127/2025 – Súd vo Florencii – Predaj 5
Mechanické opracovanie – Stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 127/2025 – Súd vo Florencii – Predaj 5
32 Licitacije
Zníženie -80%
Thu 23/07/2026 ure 12:00
Fri 28/08/2026 ure 12:00
  • Opis

Mechanické opracovanie – Stroje a zariadenia

Súdna likvidácia č. 127/2025 – Súd vo Florencii

Na predaj stroje a zariadenia na mechanické opracovanie, ako vertikálne obrábacie centrum Hitachi, frézka STS Avantgarde S a klimatizačné zariadenie Lennox Climatic, ďalej mostový žeriav Omis a rôzne vybavenie


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný lot (Lot 0), ktorý zahŕňa všetky loty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lotov

Loty sa predávajú „ako stoja a ležia“ v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa odporúča.

Prípadné uvedenie predmetov do súladu so všetkými platnými predpismi, a najmä s predpismi týkajúcimi sa prevencie a bezpečnosti, ako aj s požiadavkami na ekologickú a environmentálnu ochranu a – všeobecne – s platnými normami, je výlučne na ťarchu kupujúceho, ktorý znáša akékoľvek náklady, pričom prevodca je v tejto súvislosti zbavený akejkoľvek zodpovednosti. Prípadné pracovné prostriedky, ktoré nespĺňajú aktuálne platné predpisy, ak sú zahrnuté v inventári, sa budú považovať za predmet predaja výlučne ako majetok „na zošrotovanie“, pričom sa vylučuje akákoľvek zodpovednosť správy konkurznej podstaty v prípade ich použitia nadobúdateľom. Najmä pri prípadných predmetoch, ktoré nie sú v súlade s bezpečnostnými predpismi a nemajú označenie CE, je vydražiteľ povinný na vlastnú výhradnú starostlivosť, náklady a riziko zabezpečiť ich uvedenie do súladu, alebo, ak to nebude možné, ich zlikvidovať zákonným spôsobom.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4613859
391b3b2d-85d5-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura990390
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0480170090
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di FIRENZE
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura127
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5533794
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2469763
Descrizione (IT)Lavorazioni meccaniche - Macchinari e attrezzature - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32573
Primo Identificativo2469763
Codice32573
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia dei Gelsi, 27, 50041 Calenzano FI, Italia
ComuneCalenzano
ProvinciaFirenze
RegioneToscana
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3181894
    Descrizione (IT)Lavorazioni meccaniche - Macchinari e attrezzature
    Primo Identificativo3181894
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    IndirizzoVia Dei Gelsi n. 27
    ComuneCalenzano
    ProvinciaFirenze
    RegioneToscana
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Dei Gelsi n. 27
    ComuneCalenzano
    ProvinciaFirenze
    RegioneToscana
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Dei Gelsi n. 27
    ComuneCalenzano
    ProvinciaFirenze
    RegioneToscana
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraFri 28 August 2026 ure 12:012026-08-28T12:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base24.929,00
Offerta Minima24.929,00
Rialzo Minimo500,00
Termine Presentazione OfferteFri 28 August 2026 ure 12:002026-08-28T12:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione22/07/20262026-07-22
  • Prílohy (1)
  • Izbriši vse filtre
Milling Machine STS Avantgarde S
Oddajte ponudbo

Mechanika

Milling Machine
Oddajte ponudbo

Mechanika

Milling Machine

Loto 3|dražba 32573

Loterijski list
4.100,00

Calenzano (FI) - Italy

Hitachi Seiki VS-50 Vertical Machining Center
Oddajte ponudbo

Mechanika

Favretto MD200 Surface Grinder
Oddajte ponudbo

Mechanika

Compressor, Dryer, Tanks and Water-Oil Separation System
Oddajte ponudbo

Rôzne

Electroerosive Drilling System Cmme
Oddajte ponudbo

Mechanika

Lennox Climatic Air Conditioning System
Oddajte ponudbo

Rôzne

No. 3 Air Conditioners
Oddajte ponudbo

Rôzne

No. 3 Air Conditioners

Loto 12|dražba 32573

Loterijski list
120,00

Calenzano (FI) - Italy

Work Equipment
Oddajte ponudbo

Rôzne

Work Equipment

Loto 14|dražba 32573

Loterijski list
84,00

Calenzano (FI) - Italy

Machine Tools
Oddajte ponudbo

Mechanika

Machine Tools

Loto 15|dražba 32573

Loterijski list
230,00

Calenzano (FI) - Italy

Omis Overhead Crane and Metal Chains
Oddajte ponudbo

Logistika

Tool Measuring Device and Workbench
Oddajte ponudbo

Rôzne

Fixed Tool Holders and Various Types of Chucks
Oddajte ponudbo

Mechanika

No. 7 Iron Workbenches
Oddajte ponudbo

Mechanika

No. 7 Iron Workbenches

Loto 22|dražba 32573

Loterijski list
70,00

Calenzano (FI) - Italy

No. 2 Drill Sharpeners
Oddajte ponudbo

Mechanika

No. 2 Drill Sharpeners

Loto 24|dražba 32573

Loterijski list
124,00

Calenzano (FI) - Italy

Iron Shelves
Oddajte ponudbo

Logistika

Iron Shelves

Loto 25|dražba 32573

Loterijski list
300,00

Calenzano (FI) - Italy

Shelving, Cabinets and Metal Structure
Oddajte ponudbo

Nábytok a kancelária

Furniture and Equipment for Office
Oddajte ponudbo

Nábytok a kancelária

Tank and Work Equipment
Oddajte ponudbo

Rôzne

Tank and Work Equipment

Loto 31|dražba 32573

Loterijski list
123,00

Calenzano (FI) - Italy

Refrigeration Unit, Wall and Office Box
Oddajte ponudbo

Nábytok a kancelária

No. 3 Iron Drawers
Oddajte ponudbo

Mechanika

No. 3 Iron Drawers

Loto 35|dražba 32573

Loterijski list
120,00

Calenzano (FI) - Italy

No. 2 PC Holder Columns
Oddajte ponudbo

Nábytok a kancelária

Metal Drawer with Small Parts
Oddajte ponudbo

Rôzne

Drawer with Various Equipment - A
Oddajte ponudbo

Rôzne

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?