Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 09:03 | Europe/Rome

Linka na rozpoznávanie a dynamické triedenie časopisov

dražba n. 33137

Lizing

Campi Bisenzio (FI) - Italy

prijava od Fri 04 September 2026 ure 11:30
Linka na rozpoznávanie a dynamické triedenie časopisov - Investičný majetok z leasingu - Intrum Italy S.p.A
1 Loto
Fri 04/09/2026 ure 11:30
Fri 25/09/2026 ure 11:30
Pozor
Na účasť v aukcii budú pripustené výlučne právnické osoby s IČ DPH, ktoré je možné kvalifikovať ako spoločnosti a/alebo profesionálov v zmysle legislatívneho dekrétu č. 206/2005
  • Opis

Predaj investičného majetku pochádzajúceho z leasingu

PREDÁVANÝ MAJETOK V ZASTÚPENÍ INTRUM ITALY S.P.A


Na účasť v aukcii budú pripustené výlučne právnické osoby s IČ DPH, ktoré je možné kvalifikovať ako spoločnosti a/alebo profesionálov v zmysle legislatívneho dekrétu č. 206/2005

Dražené položky podliehajú rezervnej cene. Po skončení aukcie bude v prípade najvyšších prijatých ponúk pridelenie predmetu podliehať schváleniu zo strany mandantov. 
 
PODANÉ PONUKY SÚ ZÁVÄZNÉ A PREDSTAVUJÚ FORMÁLNY ZÁVÄZOK NA KÚPU. V PRÍPADE, ŽE PRIDELENIE PREDMETU NAJLEPŠIEMU PONÚKATEĽOVI ZANIKNE, BUDE PRIDELENIE POSTUPNE PRENÁŠANÉ NA NASLEDUJÚCEHO NAJLEPŠIEHO PONÚKATEĽA.

Pre viac informácií si pozrite osobitné podmienky predaja

Položky sa predávajú videné a odsúhlasené, v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je dôrazne odporúčaná.

Dátum obhliadky stanoví spoločnosť Gobid v dohode s depozitárom a bude oznámený e‑mailom.
  • Ogled:Na základe dohodnutia termínu
  • Varščina:EUR 12.000,00

Predmeti prisotni na dražbi (1)

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?