Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Wed 02/09/2026 ure 21:53 | Europe/Rome

Izotermická dodávka Citroen Berlingo

dražba n. 33197

Okrožno sodišče Trapani - Sodna dražba n. 17/2025
Predaj n.4

Erice (TP) - Italy

Izotermická dodávka Citroen Berlingo - Súdna likvidácia 17/2025 - Okresný súd Trapani - Predaj 4
1 Loto
Zníženie -60%
Wed 02/09/2026 ure 15:00
Mon 05/10/2026 ure 15:00
  • Opis

Izotermická dodávka Citroen Berlingo

Súdna likvidácia 17/2025 - Okresný súd Trapani


Konanie nie je zapísané v systéme VIES. DPH bude preto splatná aj pre nadobúdateľov z iných členských štátov EÚ.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty položiek

Položky sa predávajú videné a schválené v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.
  • Ogled:Na základe dohody - 29/09/2026
  • Varščina:EUR 200,00
  • Dodatni stroški upravljanjaaplikacije
  • Prílohy (2)

Predmeti prisotni na dražbi (1)

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?