Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Thu 03/09/2026 ure 03:14 | Europe/Rome

Cestný zametací stroj
Dulevo 3000 Revolution EU5

dražba n. 33245

Lizing
Predaj n.3

Roma (RM) - Italy

prijava od Thu 03 September 2026 ure 11:00
Cestný zametací stroj Dulevo 3000 Revolution EU5 - Investičný majetok z leasingu - Intrum Italy S.p.A - Predaj 3
1 Loto
Zníženie -50%
Thu 03/09/2026 ure 11:00
Wed 23/09/2026 ure 11:00
Pozor
Na účasť v aukcii budú pripustené výlučne právnické osoby s IČ DPH, ktoré možno kvalifikovať ako spoločnosti a/alebo profesionálov v zmysle legislatívneho dekrétu 206/2005, patriace len do nasledujúcich kategórií: výrobca, karosár a demontážne stredisko, zmluvný outsourcer
  • Opis

Predaj investičného majetku pochádzajúceho z leasingu

MAJETOK NA PREDAJ V MENE INTRUM ITALY S.P.A


Na jednotlivé položky je potrebné zložiť špecifickú zálohu uvedenú v karte položky. 

Na účasť v aukcii budú pripustené výlučne právnické osoby s IČ DPH, ktoré možno kvalifikovať ako spoločnosti a/alebo profesionálov v zmysle legislatívneho dekrétu 206/2005, patriace len do nasledujúcich kategórií: výrobca, karosár a demontážne stredisko, zmluvný outsourcer. Na účasť v aukcii sú právnické osoby takisto povinné zaslať aktuálny výpis z obchodného registra na adresu: [email protected]

Položky v aukcii podliehajú rezervnej cene. Po skončení aukcie, pri najlepších ponukách prijatých pod rezervnou cenou, bude pridelenie podliehať schváleniu zo strany poverovateľov.  
 
UROBENÉ PONUKY SÚ ZÁVÄZNÉ A PREDSTAVUJÚ FORMÁLNY ZÁVÄZOK NÁKUPU. V PRÍPADE, ŽE PRIDELENIE NAJLEPŠIEMU PONÚKATEĽOVI ZANIKNE, BUDE PRIDELENIE POSTÚPENÉ BEZ OBMEDZENIA ĎALŠIEMU NAJLEPŠIEMU PONÚKATEĽOVI.

Pre viac informácií si pozrite špecifické podmienky predaja

Položky sa predávajú videné a kupujúcemu známe, v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa dôrazne odporúča.

Dátum obhliadky určí Gobid v dohode s depozitárom a bude oznámený e-mailom.
  • Ogled:Na základe dohodnutého termínu
  • Varščina:EUR 1.000,00

Predmeti prisotni na dražbi (1)

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?