Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Fri 04/09/2026 ore 07:42 | Europe/Rome

Mobilier și echipamente pentru supermarket

Licitare n. 33156

Tribunalul de Cassino - Lichidare judiciară n. 7/2025
Vânzare n.4

Sora (FR) - Italy

înscrieri de Mon 07 September 2026 ore 15:00
Mobilier și echipamente pentru supermarket - Lichidare Judiciară nr. 7/2025 - Tribunalul din Cassino - Vânzarea 4
Mobilier și echipamente pentru supermarket - Lichidare Judiciară nr. 7/2025 - Tribunalul din Cassino - Vânzarea 4
Mobilier și echipamente pentru supermarket - Lichidare Judiciară nr. 7/2025 - Tribunalul din Cassino - Vânzarea 4
1 Lot
Reducere -60%
Mon 07/09/2026 ore 15:00
Fri 09/10/2026 ore 15:00
  • Descriere

Mobilier și echipamente pentru supermarket

Lichidare Judiciară nr. 7/2025 - Tribunalul din Cassino

VÂNZARE ÎN BLOC

Se vând mobilier și echipamente pentru supermarket, cum ar fi mese de lucru, congelatoare, cărucioare și mobilier de birou


Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute așa cum sunt văzute și plăcute, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

  • Vizualizare:La programare -
  • Depozit de Garanție:EUR 1.000,00
  • Taxe accesorii de gestionareaplicat
Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4623445
28169aa4-a094-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1004614
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0600190090
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di CASSINO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura7
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5555839
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2478459
Descrizione (IT)Arredi e Attrezzature per Supermercati - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33156
Primo Identificativo2478459
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaALTRA CATEGORIA
IndirizzoVia Trieste, 1, 03039 Sora FR, Italia
ComuneSora
ProvinciaFrosinone
RegioneLazio
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3192390
    Descrizione (IT)lotto comprensivo di arredi e attrezzature per supermercati    Lista Completa in allegato
    Primo Identificativo3192390
    TipologiaALTRA CATEGORIA
    CategoriaCOMMERCIO AL DETTAGLIO, RISTORAZIONE E INDUSTRIA ALBERGHIERA
    IndirizzoVia Trieste n. 1
    ComuneSora
    ProvinciaFrosinone
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Trieste n. 1
    ComuneSora
    ProvinciaFrosinone
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Trieste n. 1
    ComuneSora
    ProvinciaFrosinone
    RegioneLazio
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraFri 09 October 2026 ore 15:012026-10-09T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base9.804,00
Offerta Minima9.804,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteFri 09 October 2026 ore 15:002026-10-09T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione25/08/20262026-08-25
  • Atașamente (2)

Lotti prezenți în licitație (1)

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?