Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Wed 02/09/2026 ore 07:44 | Europe/Rome

Linii de îmbuteliere - Mașini și echipamente

Anunț n. 12562

Tribunalul de Bari - C.P. n. 10/2016
Vânzare n.6

Modugno (BA) - Italy

Linii de îmbuteliere - Mașini și echipamente - C.P. 10/2016 - Tribunalul din Bari - Colectare Oferte 6
Linii de îmbuteliere - Mașini și echipamente - C.P. 10/2016 - Tribunalul din Bari - Colectare Oferte 6
Linii de îmbuteliere - Mașini și echipamente - C.P. 10/2016 - Tribunalul din Bari - Colectare Oferte 6
9 Loturi
Tue 12/10/2021 ore 15:00
  • Descriere
  • Vizualizare:Pe bază de programare
  • Taxe accesorii de gestionareaplicat
Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione1429250
1374a498-1bb3-11ec-b560-005056b13b25
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura153409
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0720060097
ID RitoNUCP
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di BARI
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoNUOVO CONCORDATO PREVENTIVO
Num.Procedura10
Anno Procedura2016
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid International Auction Group Srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0737782080
    ID Anagrafica2835908
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto1333593
Descrizione (IT)Si raccolgono offerte per varie linee imbottigliamento detersivi oltre ad automezzi, attrezzature e arredi per ufficio. Raccolta offerte sulla piattaforma www.gobid.it Asta 12562
Primo Identificativo1333593
Codice10010
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI-UTENSILI-MATERIE PRIME
IndirizzoVia delle Orchidee
ComuneModugno
ProvinciaBari
RegionePuglia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene1860704
    Descrizione (IT)Si raccolgono offerte per varie linee imbottigliamento detersivi oltre ad automezzi, attrezzature e arredi per ufficio
    Primo Identificativo1860704
    TipologiaMACCHINARI-UTENSILI-MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINARI PER IL CONFEZIONAMENTO E L'IMBALLAGGIO
    IndirizzoVia delle Orchidee
    ComuneModugno
    ProvinciaBari
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia delle Orchidee
    ComuneModugno
    ProvinciaBari
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraTue 12 October 2021 ore 15:002021-10-12T15:00:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
IndirizzoVendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base32.400,00
Offerta Minima32.400,00
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteTue 12 October 2021 ore 15:002021-10-12T15:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione22/09/20212021-09-22
  • Atașamente (2)
  • Șterge toate filtrele
Mașini de suflare și echipamente

Plastică

Lot de rezervoare

Diverse

Lot de rezervoare

Lot 10|Anunț 12562

Foaie de lot
500,00

Modugno (BA) - Italy

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?