Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Tue 01/09/2026 ore 17:47 | Europe/Rome

Haine și accesorii bărbați/femei
Mașini de cusut și țesături

Licitare n. 33185

Tribunalul de Latina - Lichidare judiciară n. 15/2025
Vânzare n.6

Aprilia (LT) - Italy

Haine și accesorii bărbați/femei - Mașini de cusut, țesături și echipamente - Lichidare judiciară nr. 15/2025 - Tribunalul din Latina - Vânzarea 6
Haine și accesorii bărbați/femei - Mașini de cusut, țesături și echipamente - Lichidare judiciară nr. 15/2025 - Tribunalul din Latina - Vânzarea 6
Haine și accesorii bărbați/femei - Mașini de cusut, țesături și echipamente - Lichidare judiciară nr. 15/2025 - Tribunalul din Latina - Vânzarea 6
3 Loturi
Prețuri reduse
Ofertă liberă
Wed 26/08/2026 ore 17:00
Wed 07/10/2026 ore 17:00
  • Descriere

Haine și accesorii bărbați/femei - Mașini de cusut, țesături și echipamente

Lichidare judiciară nr. 15/2025 - Tribunalul din Latina

VÂNZARE ÎN BLOC - LICITAȚIE CU OFERTĂ LIBERĂ


În vânzare peste 3.400 articole de îmbrăcăminte și accesorii de ceremonie, mașini de cusut, țesături și manechine, precum și mobilier și echipamente de birou


Pentru informații suplimentare consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile sunt vândute ca văzute și plăcute, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Eventualele aduceri la conformitate ale bunurilor cu toate reglementările în vigoare și, în special, cu cele privind prevenirea, siguranța, precum și cele referitoare la protecția ecologică și de mediu și – în general – cu normele legale în vigoare vor fi în sarcina exclusivă a cumpărătorului, care va suporta orice cheltuială, cu exonerarea cedentului de orice responsabilitate în această privință. Eventualele bunuri de producție care nu respectă reglementările în vigoare în materie, dacă sunt incluse în inventar, vor fi considerate obiect al vânzării exclusiv drept bunuri „pentru casare”, cu excluderea oricărei răspunderi a Curatelei pentru ipoteza utilizării acestora de către cesionar. În special, pentru eventualele bunuri neconforme cu reglementările privind siguranța, lipsite de marcaj CE, adjudecatarul este obligat să procedeze, pe propria grijă, cheltuială și răspundere exclusivă, la aducerea lor la conformitate sau, în cazul în care acest lucru nu este posibil, la eliminarea/neutralizarea lor în formele prevăzute de lege.

La încheierea licitației, pentru cele mai bune oferte primite sub prețul de rezervă, adjudecarea va fi supusă aprobării din partea organelor procedurii. 

Prețul de rezervă este indicat în fișa lotului. Ofertele considerabil inferioare prețului de rezervă vor avea mai puține șanse să fie luate în considerare pentru o eventuală adjudecare. Cu cât diferența dintre oferta prezentată și prețul de rezervă este mai mică, cu atât mai mare va fi posibilitatea adjudecării. 

Ofertele egale sau superioare prețului de rezervă vor determina adjudecarea provizorie a lotului.


Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4623461
e47f4a9c-a093-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura986194
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0590110091
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di LATINA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura15
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5555851
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2478434
Descrizione (IT)Abbigliamento da cerimonia, macchine per cucire e arredi - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33185
Primo Identificativo2478434
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaARREDAMENTO ED ELETTRODOMESTICI
IndirizzoVia Nettunense, Bellavista RM, Italia
ComuneAprilia
ProvinciaLatina
RegioneLazio
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3192373
    Descrizione (IT)La combinazione comprende abiti da cerimonia, macchine per cucire e arredi ufficio
    Primo Identificativo3192373
    TipologiaARREDAMENTO ED ELETTRODOMESTICI
    CategoriaELETTRODOMESTICI
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    Indirizzovia Nettunense n. 148  Bellavista/Lanuvio
    ComuneAprilia
    ProvinciaLatina
    RegioneLazio
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraWed 07 October 2026 ore 17:012026-10-07T17:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo500,00
Termine Presentazione OfferteWed 07 October 2026 ore 17:002026-10-07T17:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione25/08/20262026-08-25
  • Atașamente (1)
  • Șterge toate filtrele
Îmbrăcăminte de ceremonie, mașini de cusut și mobilier
CLoturi de vânzare în combinație
3 Loturi
afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?