Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Thu 03/09/2026 ore 21:55 | Europe/Rome

Volvo V50

Lot 2

Licitare n.33271

Transporturi > Automobile

  • Volvo V50 1
  • Volvo V50 2
  • Volvo V50 3
  • Volvo V50 4
  • Volvo V50 5
  • Volvo V50 6
  • + fotografie
Atenție
Din cauza furturilor survenite în spațiile de depozitare a bunurilor puse în vânzare în cadrul acestei licitații, se comunică faptul că cantitățile indicate în descrierea loturilor din licitație ar putea suferi modificări. Din acest motiv, se recomandă insistent vizionarea bunurilor respective.
  • Descriere

Autoturism Volvo V50, an 2007, 1997 cmc, 100 kW, alimentare motorină.  Ultima revizie 30/6/2022 448.153 km - ref. 532

Cu CDP, talon original și chei.
Vehiculul se prezintă în stare satisfăcătoare, se presupune că necesită întreținere periodică.
Nu a fost posibilă verificarea rulajului și a funcționării corecte, din cauza bateriei

Pentru informații suplimentare, consultați talonul de circulație atașat

An: 2007

Marcă: Volvo

Model: V50

  • Atașamente (1)

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 100,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 1.000,00

Taxe accesorii de gestionare € 60,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626277
60dc6452-a7a3-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012241
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0890170099
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di SIRACUSA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura1
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563418
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2480996
Descrizione (IT)Volvo V50 - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33271
Primo Identificativo2480996
Codice2
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComuneMelilli
ProvinciaSiracusa
RegioneSicilia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195587
    Descrizione (IT)Autovettura Volvo V50, anno 2007, 1997cc, 100 kw, alimentazione a gasolio.  Ultima revisione 30/6/2022 448.153 km - rif. 532  Con CDP, libretto in originale e Chiavi. Il mezzo si presenta in discrete condizioni, si presume abbia necessità di manutenzione ordinaria. Non è stato possibile riscontrare il chilometraggio ed il corretto funzionamento, causa batteria  Per ulteriori informazioni consultare il libretto di circolazione in allegato
    Primo Identificativo3195587
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneMelilli
    ProvinciaSiracusa
    RegioneSicilia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 24 September 2026 ore 15:312026-09-24T15:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base1.500,00
Offerta Minima1.500,00
Rialzo Minimo100,00
Termine Presentazione OfferteThu 24 September 2026 ore 15:302026-09-24T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?