Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Tue 01/09/2026 ore 03:58 | Europe/Rome

Echipamente diverse

Licitare n. 30871

Tribunalul de Taranto - Cădere. n. 4/2018
Vânzare n.2

Talsano (TA) - Italy

Echipamente diverse - Faliment nr. 4/2018 - Tribunalul din Taranto - Vânzarea 2
Echipamente diverse - Faliment nr. 4/2018 - Tribunalul din Taranto - Vânzarea 2
Echipamente diverse - Faliment nr. 4/2018 - Tribunalul din Taranto - Vânzarea 2
1 Lot
Reducere -20%
Fri 24/07/2026 ore 15:30
Thu 10/09/2026 ore 15:30
  • Descriere

Echipamente diverse

Faliment nr. 4/2018 - Tribunalul din Taranto

VÂNZARE ÎN BLOC

Sunt scoase la vânzare echipamente diverse, precum o mașină de măturat, o imprimantă fiscală și o mașină de tuns iarba


Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Procedura nu rezultă înscrisă în VIES. Prin urmare, TVA-ul va fi datorat și de către cumpărătorii intracomunitari.


Loturile se vând ca atare, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

  • Vizualizare:Pe bază de programare
  • Depozit de Garanție:EUR 50,00
  • Taxe accesorii de gestionareaplicat
Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4609624
3334c2ee-7f9b-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012326
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0730270092
ID RitoNFAL
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di TARANTO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoFALLIMENTARE (NUOVO RITO)
Num.Procedura4
Anno Procedura2018
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5524562
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2465970
Descrizione (IT)Attrezzatura Varia - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.30871
Primo Identificativo2465970
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Umberto I
ComuneTaranto
ProvinciaTaranto
RegionePuglia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3177402
    Descrizione (IT)Il lotto comprende:  Attrezzatura varia e minuta - rif. c Stampante fiscale CUSTOM - rif. e Motoscopa DU City - rif. L Rasaerba Alpina - rif. m Motoscopa R700 - rif. n Tagliasiepe - rif. p Stampante fiscale Custom - rif. s Stampante fiscale Custom - rif. t Arredamento - rif. u Lettore barcode - rif. w
    Primo Identificativo3177402
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaATTREZZATURE VARIE
    IndirizzoVia Umberto I
    ComuneTaranto
    ProvinciaTaranto
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Umberto I
    ComuneTaranto
    ProvinciaTaranto
    RegionePuglia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraThu 10 September 2026 ore 15:322026-09-10T15:32:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base400,00
Offerta Minima400,00
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteThu 10 September 2026 ore 15:302026-09-10T15:30:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione14/07/20262026-07-14
  • Atașamente (1)

Lotti prezenți în licitație (1)

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?