Az Igazságügyminisztérium által engedélyezett Elektronikus Értékesítési és Hirdetési Oldal Kezelője

Szerver idő Fri 04/09/2026 óra 20:38 | Europe/Rome

Fa raklapok különböző típusok - N. 150

Lottó 5

Licitáció n.33233

Fa > Egyéb fa

  • Fa raklapok különböző típusok - N. 150 1
  • Fa raklapok különböző típusok - N. 150 2
  • Fa raklapok különböző típusok - N. 150 3
Figyelem
Felhívjuk figyelmét, hogy az áruk raktárkészletből származnak, és nem használtak. Az áruk, bár csomagoltak, a normál tárolási vagy mozgatási műveletek miatt nem biztos, hogy az eredeti állapotban vannak.

Az aukción szereplő áruk egységes jellemzőkkel rendelkeznek, a közzétett képek ezért csak szemléltető jellegűek; a helyszíni megtekintés - ha megtörtént - a készlet reprezentatívjának tekintendő: a megszerzett egységek azonos alapvető jellemzőkkel és feltételekkel rendelkeznek.
  • Leírás

n. 150 fa raklap különböző típusok

 Ajánlatok:

Felfüggesztett Tétel per

Regisztráljon az árverésre

becsült ár € 450,00

Kikiáltási ár

Minimális emelés € 25,00

Vevői prémium 15,00 %

Kaució letétele: € 200,00

Kezelési kiegészítő díjak € 50,00

ÁFA a lottón 22,00 %ahol alkalmazható

eladva

Információk Kérése Kérjen megtekintést PVP adatok
ID Inserzione4624173
ea0b08dd-a2e8-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557779
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479122
Descrizione (IT)Pallet in Legno Varie Tipologie - N. 150 - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479122
Codice5
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193353
    Descrizione (IT)Circa n. 150 pallet in legno varie tipologie    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193353
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINE PER LA LAVORAZIONE DEL LEGNO E SIMILI
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 óra 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 óra 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Kapcsolódó tétel

Szükséged van segítségre?