Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 12:39 | Europe/Rome

Tlačiarenská typografia a tlač – Zariadenia a zásoby papiera a – Opel Astra

dražba n. 33193

Okrožno sodišče Verona - Sodna dražba n. 47/2026
Predaj n.2

Zevio (VR) - Italy

prijava od Mon 07 September 2026 ure 15:00
Tlačiarenská typografia a tlač – Zariadenia a zásoby papiera a – Opel Astra – Súdna likvidácia 47/2026 – Súd vo Verone – Predaj 2
Tlačiarenská typografia a tlač – Zariadenia a zásoby papiera a – Opel Astra – Súdna likvidácia 47/2026 – Súd vo Verone – Predaj 2
Tlačiarenská typografia a tlač – Zariadenia a zásoby papiera a – Opel Astra – Súdna likvidácia 47/2026 – Súd vo Verone – Predaj 2
3 Licitacije
Zníženie -25%
Mon 07/09/2026 ure 15:00
Mon 28/09/2026 ure 15:00
  • Opis

Tlačiarenská typografia a tlač – Zariadenia a zásoby papiera a Opel Astra

Súdna likvidácia 47/2026 – Súd vo Verone

Na predaj stroje pre tlačiareň, ako rezačka a celofánovačka, palety papiera a kartónov a Opel Astra


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný lot (Lot 0), ktorý zahŕňa všetky loty v aukcii.

Úvodný obrázok bol digitálne upravený výlučne na ilustračné účely, aby reprezentoval model a vlastnosti vozidla. Skutočný stav sa môže líšiť, a preto odporúčame prezrieť si všetky fotografie uvedené v aukčnej karte  

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lotov

Loty sa predávajú „ako stoja a ležia“ v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa odporúča.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4626160
b54ae27d-a797-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012172
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0230910097
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di VERONA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura47
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563200
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2480911
Descrizione (IT)Tipografia e stampa - Attrezzature e stock di carta e - Opel Astra - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33193
Primo Identificativo2480911
Codice33193
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneZevio
ProvinciaVerona
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195481
    Descrizione (IT)Tipografia e stampa - Attrezzature e stock di carta e - Opel Astra
    Primo Identificativo3195481
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMATERIE PRIME E PRODOTTI
    Indirizzo-
    ComuneZevio
    ProvinciaVerona
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneZevio
    ProvinciaVerona
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraMon 28 September 2026 ure 15:012026-09-28T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base4.913,00
Offerta Minima4.913,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteMon 28 September 2026 ure 15:002026-09-28T15:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Izbriši vse filtre
Rezačka a celofánovačka

Typografia a tlač

Č. 48 paliet papiera a kartónov

Typografia a tlač

Opel Astra

Prevozi

Opel Astra

Loto 7|dražba 33193

Loterijski list
38,00

Zevio (VR) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?