Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Tue 01/09/2026 ure 07:53 | Europe/Rome

Stroji za čevljarsko industrijo

dražba n. 20287

Zasebna prodaja

Matelica (MC) - Italy

Stroji za čevljarsko industrijo 	- Zasebna likvidacija
Stroji za čevljarsko industrijo 	- Zasebna likvidacija
Stroji za čevljarsko industrijo 	- Zasebna likvidacija
27 Licitacije
Mon 30/10/2023 ure 15:00
Wed 29/11/2023 ure 15:00
  • Opis
  • Izbriši vse filtre
Ohýbačka Sigma 163
Oddajte ponudbo

Oblačila

Ohýbačka Sigma 163

Loto 1|dražba 20287

Loterijski list
1.440,00

Matelica (MC) - Italy

Rifilator Colli GP5
Oddajte ponudbo

Oblačila

Rifilator Colli GP5

Loto 2|dražba 20287

Loterijski list
320,00

Matelica (MC) - Italy

Stirastivali Fioretto MF 78/B
Oddajte ponudbo

Oblačila

Battiboette Ghini BP
Oddajte ponudbo

Oblačila

Battiboette Ghini BP

Loto 4|dražba 20287

Loterijski list
400,00

Matelica (MC) - Italy

Barvilo Set 170
Oddajte ponudbo

Oblačila

Barvilo Set 170

Loto 5|dražba 20287

Loterijski list
80,00

Matelica (MC) - Italy

Spojovačka Sigma B135
Oddajte ponudbo

Oblačila

Spojovačka Sigma B135

Loto 6|dražba 20287

Loterijski list
400,00

Matelica (MC) - Italy

Orezávač Rotella Colli GP3
Oddajte ponudbo

Oblačila

Orezávač Rotella Colli GP4
Oddajte ponudbo

Oblačila

Orezávačka Rotella Colli GP5
Oddajte ponudbo

Oblačila

Cambratrice Giovi 396/99/S
Oddajte ponudbo

Oblačila

Montaboette Molina e Bianchi Mark 6 PZD
Oddajte ponudbo

Oblačila

Čistilni stroj Gelmini M 12/1
Oddajte ponudbo

Oblačila

Umidifikator Barrera U.1-BF
Oddajte ponudbo

Oblačila

Cambratrice Errebi Sigma 163
Oddajte ponudbo

Oblačila

Seznam za nohte Sabal 300-10V-5
Oddajte ponudbo

Oblačila

Spaccapelle Camoga CN330
Oddajte ponudbo

Oblačila

Spaccapelle Camoga CN330

Loto 16|dražba 20287

Loterijski list
1.200,00

Matelica (MC) - Italy

Rotacijski žigovalec Clichet
Oddajte ponudbo

Oblačila

Montaboette Cerim CK24 SZ
Oddajte ponudbo

Oblačila

Montaboette Cerim CK24 SZ

Loto 18|dražba 20287

Loterijski list
3.600,00

Matelica (MC) - Italy

Stiskalnica z membrano Pasanqui S 501DO2S
Oddajte ponudbo

Oblačila

Garbasperoni Alfameccanica 96 TH
Oddajte ponudbo

Oblačila

Garbasperoni 2 Miesta Alfameccanica 684 M
Oddajte ponudbo

Oblačila

Galbasperoni 2 Posti Alfameccanica 684
Oddajte ponudbo

Oblačila

Premonta Ormac Challenger 835 R
Oddajte ponudbo

Oblačila

Pečica 4 poti Elvi FO 3021
Oddajte ponudbo

Oblačila

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?