Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Sun 06/09/2026 ure 04:22 | Europe/Rome

Različni umetniki - Pohištvo in umetniški predmeti

dražba n. 5163

Zasebna prodaja
Predaj n.5

Matelica (MC) - Italy

Različni umetniki - Pohištvo in umetniški predmeti - Zasebna razprodaja - Prodaja 5
Različni umetniki - Pohištvo in umetniški predmeti - Zasebna razprodaja - Prodaja 5
Različni umetniki - Pohištvo in umetniški predmeti - Zasebna razprodaja - Prodaja 5
43 Licitacije
Zníženie -50%
Fri 31/05/2019 ure 16:00
Tue 25/06/2019 ure 16:00
  • Opis
  • Ogled:po dogovoru
  • Plačilo:do 01/07/2019
  • Varščina:EUR 200,00
  • Dodatni stroški upravljanjaaplikacije
  • Izbriši vse filtre
ELIANO FANTUZZI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

ELIANO FANTUZZI

Loto 1|dražba 5163

Loterijski list
375,00

Matelica (MC) - Italy

MALAGODI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

MALAGODI

Loto 3|dražba 5163

Loterijski list
250,00

Matelica (MC) - Italy

BERDOZZI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

BERDOZZI

Loto 5|dražba 5163

Loterijski list
200,00

Matelica (MC) - Italy

GHIGLIA
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

GHIGLIA

Loto 6|dražba 5163

Loterijski list
500,00

Matelica (MC) - Italy

FAILLA
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

FAILLA

Loto 7|dražba 5163

Loterijski list
1.000,00

Matelica (MC) - Italy

IZPISI NA OKVIRJU IZ LESA
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

TISK V BARVAH
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

TISK V BARVAH

Loto 10|dražba 5163

Loterijski list
75,00

Matelica (MC) - Italy

BOBNI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

BOBNI

Loto 12|dražba 5163

Loterijski list
300,00

Matelica (MC) - Italy

OMICCIOLI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

OMICCIOLI

Loto 15|dražba 5163

Loterijski list
150,00

Matelica (MC) - Italy

VESPIGNANI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

VESPIGNANI

Loto 16|dražba 5163

Loterijski list
150,00

Matelica (MC) - Italy

DI CASTRO
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

DI CASTRO

Loto 17|dražba 5163

Loterijski list
150,00

Matelica (MC) - Italy

LORENZO FERRI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

LORENZO FERRI

Loto 18|dražba 5163

Loterijski list
150,00

Matelica (MC) - Italy

TOMMASI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

TOMMASI

Loto 20|dražba 5163

Loterijski list
200,00

Matelica (MC) - Italy

SIMONETTI
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

SIMONETTI

Loto 21|dražba 5163

Loterijski list
125,00

Matelica (MC) - Italy

TISKI SPREDNJA ZADNJA
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

TISKI SPREDNJA ZADNJA

Loto 22|dražba 5163

Loterijski list
500,00

Matelica (MC) - Italy

OMICCIOLI TEMPESTA
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

OMICCIOLI TEMPESTA

Loto 29|dražba 5163

Loterijski list
150,00

Matelica (MC) - Italy

MADONA Z OTROKOM
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

MADONA Z OTROKOM

Loto 30|dražba 5163

Loterijski list
50,00

Matelica (MC) - Italy

Italijanska mizica
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Italijanska mizica

Loto 33|dražba 5163

Loterijski list
1.000,00

Matelica (MC) - Italy

Monštranca
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Monštranca

Loto 34|dražba 5163

Loterijski list
250,00

Matelica (MC) - Italy

Miniatura iz 16. stoletja
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Mobil z zelenim marmorjem
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Vitrina sestavljena iz dveh kosov
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Igralna miza
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Igralna miza

Loto 42|dražba 5163

Loterijski list
1.500,00

Matelica (MC) - Italy

Miniatura
Oddajte ponudbo

Umetnost in zbirateljstvo

Miniatura

Loto 44|dražba 5163

Loterijski list
300,00

Matelica (MC) - Italy

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?