Upravljalec spletnih dražb in oglaševalsko spletno mesto, pooblaščeno s strani Ministrstva za pravosodje

Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 20:07 | Europe/Rome

Náhradné diely skriniek pre sektor gamingu
Drevená paleta

dražba n. 33233

Okrožno sodišče Perugia - Sodna dražba n. 20/2025
Predaj n.7

Perugia (PG) - Italy

Náhradné diely skriniek pre sektor gamingu - Drevená paleta - Súdna likvidácia č. 20/2025 - Okresný súd Perugia - Predaj 7
Náhradné diely skriniek pre sektor gamingu - Drevená paleta - Súdna likvidácia č. 20/2025 - Okresný súd Perugia - Predaj 7
Náhradné diely skriniek pre sektor gamingu - Drevená paleta - Súdna likvidácia č. 20/2025 - Okresný súd Perugia - Predaj 7
2 Licitacije
Ponudba prosta
Fri 28/08/2026 ure 16:00
Tue 29/09/2026 ure 16:00
  • Opis

Náhradné diely skriniek pre sektor gamingu - Drevená paleta

Súdna likvidácia č. 20/2025 - Okresný súd Perugia

DRAŽBA S VOĽNOU PONUKOU



V predaji kancelárske a skladové vybavenie a logistika, ako aj vrátený tovar (RMA) pre sektor gamingu

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty položiek

Položky sa predávajú podľa zásady „ako stojí a leží“ v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.

Na konci dražby bude pri najlepších ponukách prijatých pod rezervnou cenou pridelenie podliehať schváleniu orgánmi konania. 

Rezervná cena je uvedená v karte položky. Ponuky výrazne nižšie ako rezervná cena budú mať menšiu pravdepodobnosť, že budú zohľadnené pri prípadnom pridelení. Čím nižší bude rozdiel medzi predloženou ponukou a rezervnou cenou, tým vyššia bude pravdepodobnosť pridelenia. 

Ponuky rovné alebo vyššie ako rezervná cena spôsobia predbežné pridelenie položky.

  • Ogled:Na základe dohody
  • Varščina:EUR 200,00
  • Dodatni stroški upravljanjaaplikacije
Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled Podatki PVP
ID Inserzione4624193
bb7b36d6-a2e9-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557784
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479123
Descrizione (IT)Ricambi Case Gaming/Office - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479123
Codice4
GenereMOBILI
CategoriaINFORMATICA E ELETTRONICA
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193354
    Descrizione (IT)Lotto comprensivo di ricambi case gaming/office    Lista Completa in allegato    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193354
    TipologiaINFORMATICA E ELETTRONICA
    CategoriaCOMPUTER E ATTREZZATURA INFORMATICA
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 ure 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo100,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 ure 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28
  • Izbriši vse filtre
Náhradné diely pre herné/kancelárske skrinky

Nábytok a kancelária

Drevené Palety Rôzne Typy - Č. 150

Drevo

prikazani
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?