Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Fri 04/09/2026 ore 12:39 | Europe/Rome

Tipografie și tipar
Echipamente și stoc de hârtie și
Opel Astra

Licitare n. 33193

Tribunalul de Verona - Lichidare judiciară n. 47/2026
Vânzare n.2

Zevio (VR) - Italy

înscrieri de Mon 07 September 2026 ore 15:00
Tipografie și tipar - Echipamente și stoc de hârtie și - Opel Astra - Lichidare judiciară 47/2026 - Tribunalul din Verona - Vânzare 2
Tipografie și tipar - Echipamente și stoc de hârtie și - Opel Astra - Lichidare judiciară 47/2026 - Tribunalul din Verona - Vânzare 2
Tipografie și tipar - Echipamente și stoc de hârtie și - Opel Astra - Lichidare judiciară 47/2026 - Tribunalul din Verona - Vânzare 2
3 Loturi
Reducere -25%
Mon 07/09/2026 ore 15:00
Mon 28/09/2026 ore 15:00
  • Descriere

Tipografie și tipar - Echipamente și stoc de hârtie și Opel Astra

Lichidare judiciară 47/2026 - Tribunalul din Verona

Sunt scoase la vânzare utilaje pentru tipografie, precum ghilotină de tăiat și mașină de celofanat, paleți de hârtie și carton și un Opel Astra


Este posibil să se facă oferte și pentru Lotul Complet (Lotul 0), care include toate loturile din licitație.

Imaginea de copertă a fost prelucrată digital în scop pur ilustrativ pentru a reprezenta modelul și caracteristicile vehiculului. Starea efectivă poate diferi și, prin urmare, vă invităm să vizualizați toate fotografiile prezente în fișa licitației  

Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor

Loturile se vând ca atare, în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.

Condiții Generale Condiții Specifice Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4626160
b54ae27d-a797-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012172
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0230910097
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di VERONA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura47
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5563200
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2480911
Descrizione (IT)Tipografia e stampa - Attrezzature e stock di carta e - Opel Astra - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33193
Primo Identificativo2480911
Codice33193
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
Indirizzo-
ComuneZevio
ProvinciaVerona
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3195481
    Descrizione (IT)Tipografia e stampa - Attrezzature e stock di carta e - Opel Astra
    Primo Identificativo3195481
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMATERIE PRIME E PRODOTTI
    Indirizzo-
    ComuneZevio
    ProvinciaVerona
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComuneZevio
    ProvinciaVerona
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraMon 28 September 2026 ore 15:012026-09-28T15:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base4.913,00
Offerta Minima4.913,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteMon 28 September 2026 ore 15:002026-09-28T15:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione03/09/20262026-09-03
  • Șterge toate filtrele
Mașină de tăiat și celofanat

Tipografie și tipar

Nr. 48 paleți de hârtie și carton

Tipografie și tipar

Opel Astra

Transporturi

Opel Astra

Lot 7|Licitare 33193

Foaie de lot
38,00

Zevio (VR) - Italy

afișate
 
  • 24
  • 36
  • 48

Vânzări conexe

Ai nevoie de ajutor?