Gestionarul Vânzărilor Online și Site-ul de Publicitate autorizat de Ministerul Justiției

Ora server Fri 04/09/2026 ore 20:38 | Europe/Rome

Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office

Lot 4

Licitare n.33233

Mobilier și birou > Informatică și Birou

  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 1
  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 2
  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 3
  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 4
  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 5
  • Piese de schimb pentru carcase Gaming/Office 6
  • + fotografie
Atenție
Se precizează că bunurile provin din stocuri de depozit și nu sunt utilizate. Articolele, deși sunt ambalate, din cauza operațiunilor normale de depozitare sau manipulare, ar putea să nu se afle în condițiile inițiale.

Bunurile la licitație prezintă caracteristici uniforme, imaginile publicate au, prin urmare, valoare pur demonstrativă; vizionarea la fața locului - unde este efectuată - este de înțeles ca reprezentativă pentru stoc: unitățile adjudecate împărtășesc aceleași caracteristici esențiale și condiții.
  • Descriere

Lot care include piese de schimb pentru carcase gaming/office

Lista completă în anexă

  • Atașamente (1)

 Oferte:

Lotto Suspendat pentru

Înregistrați-vă la licitație

preț estimat € 6.879,00

Preț de rezervă

Prețul de pornire € 100,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de Garanție: € 200,00

Taxe accesorii de gestionare € 150,00

TVA pe loterie 22,00 %unde este aplicabil

vândut

Solicită Informații Solicită vizionarea Date PVP
ID Inserzione4624193
bb7b36d6-a2e9-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557784
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479123
Descrizione (IT)Ricambi Case Gaming/Office - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479123
Codice4
GenereMOBILI
CategoriaINFORMATICA E ELETTRONICA
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193354
    Descrizione (IT)Lotto comprensivo di ricambi case gaming/office    Lista Completa in allegato    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193354
    TipologiaINFORMATICA E ELETTRONICA
    CategoriaCOMPUTER E ATTREZZATURA INFORMATICA
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 ore 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo100,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 ore 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Licitări conexe

Ai nevoie de ajutor?